The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Липси по таблото :)

#1
Здрасти и от мене, от седмица вече карам едно V40 и направо съм луднал по него, непрекъснато, намеря ли малко време съм пред компютъра и се наливам с информация за марката/модела ...

Та направо към проблема... от тема в тема, забелязах една странна разлика в мойто табло и останалите. На снимката виждате точно над скоростняи лост има панел с 3 копчета ....

http://dark.ma3x.net/kiroff/060611_img22276b060611.jpg

.. е при мен го няма... и след като погледнах зад капака на неговото място видях че стигат няколко кабела но явно при мен просто не се използват ...
Reply

#2
Здрасти и от мене, от седмица вече карам едно V40 и направо съм луднал по него, непрекъснато, намеря ли малко време съм пред компютъра и се наливам с информация за марката/модела ...

Та направо към проблема... от тема в тема, забелязах една странна разлика в мойто табло и останалите. На снимката виждате точно над скоростняи лост има панел с 3 копчета ....

http://dark.ma3x.net/kiroff/060611_img22276b060611.jpg

.. е при мен го няма... и след като погледнах зад капака на неговото място видях че стигат няколко кабела но явно при мен просто не се използват ...
Reply

#3
Това като гледам са копчетата за подгряване на седалките (ако не се лъжа). В отговор на въпроса ти бих казал, че човека който я е купувал навремето не си е платил за тази екстра, вероятно?...
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#4
Това като гледам са копчетата за подгряване на седалките (ако не се лъжа). В отговор на въпроса ти бих казал, че човека който я е купувал навремето не си е платил за тази екстра, вероятно?...
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#5
MichaelLeRoi Wrote:Това като гледам са копчетата за подгряване на седалките (ако не се лъжа). В отговор на въпроса ти бих казал, че човека който я е купувал навремето не си е платил за тази екстра, вероятно?...

АБСОЛЮТНО СИ ПРАВ,А ТРЕТОТО КОПЧЕ Е ЗА DSA КОЕТО СИ Е ОПЦИЯ.
V 40 1.9tdi 95k.c. 1999г. D4192T2
Reply

#6
MichaelLeRoi Wrote:Това като гледам са копчетата за подгряване на седалките (ако не се лъжа). В отговор на въпроса ти бих казал, че човека който я е купувал навремето не си е платил за тази екстра, вероятно?...

АБСОЛЮТНО СИ ПРАВ,А ТРЕТОТО КОПЧЕ Е ЗА DSA КОЕТО СИ Е ОПЦИЯ.
V 40 1.9tdi 95k.c. 1999г. D4192T2
Reply

#7
Остава да уточниш - коя година ти е произведена колата и ще си абсолютно сигурен в твърденията на горните двама колеги.
DSA функцията от някоя година насетне става като базово оборудване, но подгряването на седалките май все още си е опция.

Сега ти да не седнеш да се тръшкаш и за копчето в дясто отгоре на радиото ...
Там се монтира автоматичното заключване само на задните две врати ...
А с другото - се заключват и четирпите - централно.
Но в дясното - можеш да си мотгираш да ти се включва някаква друга глезория ...
Антирадар, например - виж при sOmeOne как му е или
МР3-ката или каквото ти хрумне ...

При мен има две копчета отзад около пепелника, които са за подгряване на задните седалки и ги нямам ... Cry и много ме е яд!
Ама ако на някой му е измръзнал гъзЪ го карам да седне до мене.
А ако е жена - върху мене и-и ... оправям проблема.
Трябва да ти останат някакви странични опции,... нали! :wink:
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#8
Остава да уточниш - коя година ти е произведена колата и ще си абсолютно сигурен в твърденията на горните двама колеги.
DSA функцията от някоя година насетне става като базово оборудване, но подгряването на седалките май все още си е опция.

Сега ти да не седнеш да се тръшкаш и за копчето в дясто отгоре на радиото ...
Там се монтира автоматичното заключване само на задните две врати ...
А с другото - се заключват и четирпите - централно.
Но в дясното - можеш да си мотгираш да ти се включва някаква друга глезория ...
Антирадар, например - виж при sOmeOne как му е или
МР3-ката или каквото ти хрумне ...

При мен има две копчета отзад около пепелника, които са за подгряване на задните седалки и ги нямам ... Cry и много ме е яд!
Ама ако на някой му е измръзнал гъзЪ го карам да седне до мене.
А ако е жена - върху мене и-и ... оправям проблема.
Трябва да ти останат някакви странични опции,... нали! :wink:
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)