The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kakav antifriz da si sloja na V40

#1
iskam da razbera nai posle kakav da sloja nqkoi mi kazvat cherven drugi sin ot LUkoil i tn
A na men mi e jalto zelen v rezorvara kade moga da si go smena
POMOGNETE
Reply

#2
iskam da razbera nai posle kakav da sloja nqkoi mi kazvat cherven drugi sin ot LUkoil i tn
A na men mi e jalto zelen v rezorvara kade moga da si go smena
POMOGNETE
Reply

#3
В моята книжка пише : Volvo - blue color (син цвят )
Castrol - green color (зелен цвят)
( като това е цвета на нов антифриз, а не използван 5 години, като твоя, обикновено след около 3-4 години експлоатация пожълтява)

и да се сменя на всеки 30000 км или на 2 години Tongue
V 40 1.9tdi 95k.c. 2000г. D4192T2>>>> S60 D5 163k.c. 2002г.D5244T
Reply

#4
В моята книжка пише : Volvo - blue color (син цвят )
Castrol - green color (зелен цвят)
( като това е цвета на нов антифриз, а не използван 5 години, като твоя, обикновено след около 3-4 години експлоатация пожълтява)

и да се сменя на всеки 30000 км или на 2 години Tongue
V 40 1.9tdi 95k.c. 2000г. D4192T2>>>> S60 D5 163k.c. 2002г.D5244T
Reply

#5
Мевдо може да каже повече, веднъж го слушах с половин ухо...
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#6
Мевдо може да каже повече, веднъж го слушах с половин ухо...
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#7
зависи, има син антифриз който се води че изкарва 2-3 години, а има и един червен(розов) който му дават че е многогодишен, той е малко по-скъп но какъв е ефект а незнам, един приятел си сипа такъв, но преди 2 месеца, така че не мога да ти кажа до колко е качествен или до колко години ще издържи, то даже на самата туба си пише Long life или нещо подобно
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#8
зависи, има син антифриз който се води че изкарва 2-3 години, а има и един червен(розов) който му дават че е многогодишен, той е малко по-скъп но какъв е ефект а незнам, един приятел си сипа такъв, но преди 2 месеца, така че не мога да ти кажа до колко е качествен или до колко години ще издържи, то даже на самата туба си пише Long life или нещо подобно
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#9
Относно цвета на антифриза нищо не мога да кажа.
Но имам впечатления относно този дето е от Лукойл - миналата есен на Вофито му източких цялата система, промих я - като я наливах изтичаше бистра вода. След това налях чисто нов антифриз от Лукойл (всъщност го купих от Петрол) и до лятото течността беше с цвят на боза.
И антифриза е добре да се сменя когато си му е предписано, защото си губи антикорозионните качества. В следствие на което се получават разни изтънявания и т.н по елементите. Това ми го обясняваха като евентуална причина за спукването на главата миналата пролет.
Reply

#10
Относно цвета на антифриза нищо не мога да кажа.
Но имам впечатления относно този дето е от Лукойл - миналата есен на Вофито му източких цялата система, промих я - като я наливах изтичаше бистра вода. След това налях чисто нов антифриз от Лукойл (всъщност го купих от Петрол) и до лятото течността беше с цвят на боза.
И антифриза е добре да се сменя когато си му е предписано, защото си губи антикорозионните качества. В следствие на което се получават разни изтънявания и т.н по елементите. Това ми го обясняваха като евентуална причина за спукването на главата миналата пролет.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)