The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Търси се хотел в централна България

#1
Решихме с колегите от УС да направим една национална среща по средата на страната, някъде към началото или средата на декември, преди празниците за да може все пак да сме с любимите ни хора на пазниците, както и да е, решихме срещата да се състои някъде по средата на България и за това търсим някой който има приятел или познат хижар или нещо от сорта който да ни уреди престоя, моля да се изказват само хората които найстина има физическата възможност да свършат нещо, а не да дават предложения от типа: "какво мислите за тук или за там". ако трябва да се капарира нещо няма проблем ние ще го поемем(нали сме УС :-)) имаите предвид и друго, това ще се проведе зимата и е твърде вероятно да падне сняг, трябва ни някаква гаранция че все пак ще стигнем до набжелязаната жел, на мен лично ми се искаше някъде по-нависоко, но там рискът да се окажем затрупани и да не можем да се върнм нараства, има предлжение от Сашо, да търсим по курортните селища като априлци например до където има по-голяма вероятност снегът да е разчистен.

Моля съобазявайте се с горенаписаното и давайте предложения.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#2
Решихме с колегите от УС да направим една национална среща по средата на страната, някъде към началото или средата на декември, преди празниците за да може все пак да сме с любимите ни хора на пазниците, както и да е, решихме срещата да се състои някъде по средата на България и за това търсим някой който има приятел или познат хижар или нещо от сорта който да ни уреди престоя, моля да се изказват само хората които найстина има физическата възможност да свършат нещо, а не да дават предложения от типа: "какво мислите за тук или за там". ако трябва да се капарира нещо няма проблем ние ще го поемем(нали сме УС :-)) имаите предвид и друго, това ще се проведе зимата и е твърде вероятно да падне сняг, трябва ни някаква гаранция че все пак ще стигнем до набжелязаната жел, на мен лично ми се искаше някъде по-нависоко, но там рискът да се окажем затрупани и да не можем да се върнм нараства, има предлжение от Сашо, да търсим по курортните селища като априлци например до където има по-голяма вероятност снегът да е разчистен.

Моля съобазявайте се с горенаписаното и давайте предложения.


Attached Files
.xls   Book1.xls (Size: 32 KB / Downloads: 0)
.xls   Book1.xls (Size: 32 KB / Downloads: 0)
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#3
Кала, аз мислех /от заглавието/, че си решил да купиш нещо в центъра на България за да ти препоръчам това онова ... :lol:

Бубсан разправяше, че като тръгнем за следваща резервация - с него да се коментира, защото имал нещо подходящо предвид - подсети го.
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#4
Кала, аз мислех /от заглавието/, че си решил да купиш нещо в центъра на България за да ти препоръчам това онова ... :lol:

Бубсан разправяше, че като тръгнем за следваща резервация - с него да се коментира, защото имал нещо подходящо предвид - подсети го.
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#5
BOYCH Wrote:Кала, аз мислех /от заглавието/, че си решил да купиш нещо в центъра на България за да ти препоръчам това онова ... :lol:

Бойко, би трябвало да му е рано да купува - началото на мандата е все пак;-)
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply

#6
BOYCH Wrote:Кала, аз мислех /от заглавието/, че си решил да купиш нещо в центъра на България за да ти препоръчам това онова ... :lol:

Бойко, би трябвало да му е рано да купува - началото на мандата е все пак;-)
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply

#7
Аааа той започва проучване на пазара :wink:
Reply

#8
Аааа той започва проучване на пазара :wink:
Reply

#9
идеята е мн.добра !дълго чаках и обмислях дали да пиша отговор ,защото с ограниченията които си поставил е трудно да се получи дебат.колко потребители скъпи УНИ виждаш от Севлиево или ТРоян?????от Карандила или В.Търновските манастири? долу -горе за мен това е средата на БГ-то.пак казвам идеята е перфектна !ама има и друг начин,...........интернет!какъв е проблема да си набележим цел и да я "атакуваме "А?
Reply

#10
идеята е мн.добра !дълго чаках и обмислях дали да пиша отговор ,защото с ограниченията които си поставил е трудно да се получи дебат.колко потребители скъпи УНИ виждаш от Севлиево или ТРоян?????от Карандила или В.Търновските манастири? долу -горе за мен това е средата на БГ-то.пак казвам идеята е перфектна !ама има и друг начин,...........интернет!какъв е проблема да си набележим цел и да я "атакуваме "А?
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)