The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Не ми работи авт.смукач ?

#1
Всъщност незнам дали имам (дизел съм) ? като я запаля сутрин държи към 600 оборота и като загрее към 820-830 оборота ? Ще съм благодарен някой ако ме светне ?
Volvo V40 1.9TD 1999
Reply

#2
Всъщност незнам дали имам (дизел съм) ? като я запаля сутрин държи към 600 оборота и като загрее към 820-830 оборота ? Ще съм благодарен някой ако ме светне ?
Volvo V40 1.9TD 1999
Reply

#3
мисля, че вече всички по нови модели имат. трябва да се управлява от компютъра
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#4
мисля, че вече всички по нови модели имат. трябва да се управлява от компютъра
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#5
Тоя автоматичен смукаш май е допълнителна дюза, която се отваря при ниски температри, може да е запушена или просто да не идва ток до нея и да не може да отвори, намери я и виж какво й е, ако има някой с вадис да даде снимков материал къде се намира тая работа и как човека да си я свали за да провери.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#6
Тоя автоматичен смукаш май е допълнителна дюза, която се отваря при ниски температри, може да е запушена или просто да не идва ток до нея и да не може да отвори, намери я и виж какво й е, ако има някой с вадис да даде снимков материал къде се намира тая работа и как човека да си я свали за да провери.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#7
на едната дюза има кабел до нея,предполагам че тя е умната дюза. Ако някой може да препоръча сервиз където могат да ги почистят или да направят диагностика?
Volvo V40 1.9TD 1999
Reply

#8
на едната дюза има кабел до нея,предполагам че тя е умната дюза. Ако някой може да препоръча сервиз където могат да ги почистят или да направят диагностика?
Volvo V40 1.9TD 1999
Reply

#9
а къде се намира тая дюза?
на старата ми кола се намираше долу между 2 и 3-ти цилиндър, а ако е горе със сигурност не е до другите дюзи а някъде отстрани или от другата страна срещу дюзите. ако си сигурен че това е твоята дюза, замерването е лесно, пускаш два кабела към не директно от акумулатора и гледаш дали пръска ако преъска значи дюзата работи и не стъига ток до нея, забравих да спомена че първо трябва да я откачиш от мястото й, аз моята така ч тествах, имаи предвид че налягането е голямо и може да опръскаш някой на реазстояние 1-2 метра,т ака че внимавай към кого насочваш стрруята ;-)
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#10
а къде се намира тая дюза?
на старата ми кола се намираше долу между 2 и 3-ти цилиндър, а ако е горе със сигурност не е до другите дюзи а някъде отстрани или от другата страна срещу дюзите. ако си сигурен че това е твоята дюза, замерването е лесно, пускаш два кабела към не директно от акумулатора и гледаш дали пръска ако преъска значи дюзата работи и не стъига ток до нея, забравих да спомена че първо трябва да я откачиш от мястото й, аз моята така ч тествах, имаи предвид че налягането е голямо и може да опръскаш някой на реазстояние 1-2 метра,т ака че внимавай към кого насочваш стрруята ;-)
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)