The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Отстъпки за горива на бензиностанции Еко Елда

#1
Понеже ползвам служебна карта за зареждане на горивата им и се разприказвахме с човека който отговаря за това, та стана на въпрос, че издават карти за отстъпки и за клубове като нашия. Отстъпките са две:
1. За картоносителя - 2ст. на литър независимо от зареденото количеството.
2. За клуба в зависимост от общото месечно потрбление:
-над 1000 литра - 1 ст/л
-над 5000 литра - 2 ст/л
-над 10000 литра - 3 ст/л
-над 20000 литра - 4 ст/л

Парите от отстъпките за клуба се превеждат всеки месец по сметка на клуба посочена в договора, а за картоносителя му се приспада от сметката при самото зареждане.
Отделно по региони Еко Елда се договаряла и за други отстъпки, примерно в Пловдив имали договор с автомивка.
Аз лично ползвам горивата им от 3 години. Бензина както навсякъде е с променливо качество, но със сигурност по-добър от Петрол където също ползваме карти и често зареждам. Дизела им обаче не отстъпва по нищо от прехвалените дизели на Шел и ОМВ.
Издаването на картите не изисква никакви ангажименти, така че мисля само можем да спечелим.
Имате ли интерес към това?
Reply

#2
Понеже ползвам служебна карта за зареждане на горивата им и се разприказвахме с човека който отговаря за това, та стана на въпрос, че издават карти за отстъпки и за клубове като нашия. Отстъпките са две:
1. За картоносителя - 2ст. на литър независимо от зареденото количеството.
2. За клуба в зависимост от общото месечно потрбление:
-над 1000 литра - 1 ст/л
-над 5000 литра - 2 ст/л
-над 10000 литра - 3 ст/л
-над 20000 литра - 4 ст/л

Парите от отстъпките за клуба се превеждат всеки месец по сметка на клуба посочена в договора, а за картоносителя му се приспада от сметката при самото зареждане.
Отделно по региони Еко Елда се договаряла и за други отстъпки, примерно в Пловдив имали договор с автомивка.
Аз лично ползвам горивата им от 3 години. Бензина както навсякъде е с променливо качество, но със сигурност по-добър от Петрол където също ползваме карти и често зареждам. Дизела им обаче не отстъпва по нищо от прехвалените дизели на Шел и ОМВ.
Издаването на картите не изисква никакви ангажименти, така че мисля само можем да спечелим.
Имате ли интерес към това?
Reply

#3
Аз зареждам от тях, демек има интерес.
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#4
Аз зареждам от тях, демек има интерес.
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#5
stoyanz Wrote:Понеже ползвам служебна карта за зареждане на горивата им и се разприказвахме с човека който отговаря за това, ......
Отделно по региони Еко Елда се договаряла и за други отстъпки, примерно в Пловдив имали договор с автомивка.
........, така че мисля само можем да спечелим.
Имате ли интерес към това?
\

Kъде в Пловдив има такава бензиностанция, да отида да поговоря?
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply

#6
stoyanz Wrote:Понеже ползвам служебна карта за зареждане на горивата им и се разприказвахме с човека който отговаря за това, ......
Отделно по региони Еко Елда се договаряла и за други отстъпки, примерно в Пловдив имали договор с автомивка.
........, така че мисля само можем да спечелим.
Имате ли интерес към това?
\

Kъде в Пловдив има такава бензиностанция, да отида да поговоря?
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply

#7
Да това може да се окаже наистина интересно.
По интересно обаче е до колко им е разпространена мрежата ... та да има и реален ефект, защото, ако за да зареди човек... трябва да ги търси на ... разстояние +10 ст. от обичайното ...

Но ... преслушайте ситуацията в Пловдив, и ако е о.к. ще ги онодеме и в София...
Че нещо последните дни свободното шляене с кола в София през деня стана
мъка!
/при това прилично платена/ :evil:
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#8
Да това може да се окаже наистина интересно.
По интересно обаче е до колко им е разпространена мрежата ... та да има и реален ефект, защото, ако за да зареди човек... трябва да ги търси на ... разстояние +10 ст. от обичайното ...

Но ... преслушайте ситуацията в Пловдив, и ако е о.к. ще ги онодеме и в София...
Че нещо последните дни свободното шляене с кола в София през деня стана
мъка!
/при това прилично платена/ :evil:
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#9
V 40 fen Wrote:Kъде в Пловдив има такава бензиностанция, да отида да поговоря?

Няма нужда да говориш в Пловдив, картите се издават от централата им в София. Въпроса е дали ще представлява интерес за вас. Иначе те нямат никакви изсквания, просто решаваме и подписваме договор. Карти могат да издават в неограничен брой.
Reply

#10
V 40 fen Wrote:Kъде в Пловдив има такава бензиностанция, да отида да поговоря?

Няма нужда да говориш в Пловдив, картите се издават от централата им в София. Въпроса е дали ще представлява интерес за вас. Иначе те нямат никакви изсквания, просто решаваме и подписваме договор. Карти могат да издават в неограничен брой.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)