The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Пастиране на кола

#11
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.avtomivka.com/service&price.htm">http://www.avtomivka.com/service&price.htm</a><!-- m -->
Тук има интересна информация по темата
Reply

#12
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.avtomivka.com/service&price.htm">http://www.avtomivka.com/service&price.htm</a><!-- m -->
Тук има интересна информация по темата
Reply

#13
miro343 Wrote:Уни !гледал ли си Чарли Чаплин с гаечния ключ :lol: направо те виждам как въриш вилицата и не можеш да си улучиш устата :roll:
предлагам ти два варианта
1- евтин !---отиваш на ОМВ и там си пускаш левчетата и освен измиване и удряш една "топла вакса" Ако си чевръст с 4 лева си готов :!:
2- скъп .идваш до Варна и докато нагъваш шишове,аз я оправям с машината,ти черпиш по една лимоната и чао :wink:

да те пазарим тогава за каварна :wink: на 5 юли съм там
ама да не вземеш да се скриеш Big Grin
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#14
miro343 Wrote:Уни !гледал ли си Чарли Чаплин с гаечния ключ :lol: направо те виждам как въриш вилицата и не можеш да си улучиш устата :roll:
предлагам ти два варианта
1- евтин !---отиваш на ОМВ и там си пускаш левчетата и освен измиване и удряш една "топла вакса" Ако си чевръст с 4 лева си готов :!:
2- скъп .идваш до Варна и докато нагъваш шишове,аз я оправям с машината,ти черпиш по една лимоната и чао :wink:

да те пазарим тогава за каварна :wink: на 5 юли съм там
ама да не вземеш да се скриеш Big Grin
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#15
Да ти кажа честно и аз доста се чудих, но ме хвана шубето, че като я дам някъде заедно с пастирането ще ми свалят и доста от боята, което в крайна сметка ме накара да си купя една тубичка TURTLE, но на силиконова основа (най-нежната и без абразивни частици) и ефекта беше невероятен, направо си възвърна блясъка. За моя червен цвят е найстина малко капризно с тези машинни пастирания и безконтактни миенета. Моя съвет е да си я пастираш сам бавно и малко по малко за да нямаш проблеми с боята.
V 40 1.9tdi 95k.c. 1999г. D4192T2
Reply

#16
Да ти кажа честно и аз доста се чудих, но ме хвана шубето, че като я дам някъде заедно с пастирането ще ми свалят и доста от боята, което в крайна сметка ме накара да си купя една тубичка TURTLE, но на силиконова основа (най-нежната и без абразивни частици) и ефекта беше невероятен, направо си възвърна блясъка. За моя червен цвят е найстина малко капризно с тези машинни пастирания и безконтактни миенета. Моя съвет е да си я пастираш сам бавно и малко по малко за да нямаш проблеми с боята.
V 40 1.9tdi 95k.c. 1999г. D4192T2
Reply

#17
какво представлява тази тубичка на Търтъл?
как изглежда, мисля да си взема една
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#18
какво представлява тази тубичка на Търтъл?
как изглежда, мисля да си взема една
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#19
Е , да си кажа и аз моя опит от пастирането . Имах неблагоразумието да си купя паста на восъачна основа и да си я пастирам сам :lol: .Та заминавам на вилата за уикенда и в събота се събуждам рано да си пастирам колата ръчно . Ефекта върху колата беше много добъб, но една седница неси усештах ръката и рамото защото търкането бе6е убиствено ,около 6 часа,отделно изгорях от слънцето Cry . Абе ужас ,заклех се да си купя един ъглошлаиф или както там се казва гледах ги по 30/ 40 лв. после и се псувах че несъм си взел.НО , удоволствието да си я пастираш сам е савсем друго дори и да него направиш така професионално.
Reply

#20
Е , да си кажа и аз моя опит от пастирането . Имах неблагоразумието да си купя паста на восъачна основа и да си я пастирам сам :lol: .Та заминавам на вилата за уикенда и в събота се събуждам рано да си пастирам колата ръчно . Ефекта върху колата беше много добъб, но една седница неси усештах ръката и рамото защото търкането бе6е убиствено ,около 6 часа,отделно изгорях от слънцето Cry . Абе ужас ,заклех се да си купя един ъглошлаиф или както там се казва гледах ги по 30/ 40 лв. после и се псувах че несъм си взел.НО , удоволствието да си я пастираш сам е савсем друго дори и да него направиш така професионално.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)