The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Пастиране на кола

#31
unicata Wrote:еми дайте да купим една машинка за пастиране или поне само за търкане, нанасянето е от нас :-)
Супер идея! Подкрепям !
Не се осмеляваме не понеже е трудно,а е трудно,понеже не се осмеляваме!
                                                                                   
VOLVO S40 2,0 D 2005
Клубна карта N 00051
Reply

#32
unicata Wrote:еми дайте да купим една машинка за пастиране или поне само за търкане, нанасянето е от нас :-)
Супер идея! Подкрепям !
Не се осмеляваме не понеже е трудно,а е трудно,понеже не се осмеляваме!
                                                                                   
VOLVO S40 2,0 D 2005
Клубна карта N 00051
Reply

#33
unicata Wrote:а има ли значение от пастата в смисъл зиман лятна или е само един вид

има значение. важно е каква е твоята боя, какъв лак има металик и т.н. отиваш и четеш на кутийките пише кои са за металик кои са за други бои. много станаха модерни и тези с наночастици. аз пробвах една такава на старото волво и не намерих разлика с обикновенна. и освен това някои от тях са по специално за почистване и полиране /блясък/ а не толкова да покрият колата с предпазен слой. всъшност не знам какво запълват щом следите от пирон си останаха както и следите от четките на автомивката и всички други големи и малки следи. италиянска беше течна но не и помня името. тези за пастиране са по скоро леко сухи - като гъст крем.
Volvo 440 GLT 1991
Volvo S40 2.0, 136 h.p. 1996
Mitsubishi Outlander 2007 2.0 DiD
Reply

#34
unicata Wrote:а има ли значение от пастата в смисъл зиман лятна или е само един вид

има значение. важно е каква е твоята боя, какъв лак има металик и т.н. отиваш и четеш на кутийките пише кои са за металик кои са за други бои. много станаха модерни и тези с наночастици. аз пробвах една такава на старото волво и не намерих разлика с обикновенна. и освен това някои от тях са по специално за почистване и полиране /блясък/ а не толкова да покрият колата с предпазен слой. всъшност не знам какво запълват щом следите от пирон си останаха както и следите от четките на автомивката и всички други големи и малки следи. италиянска беше течна но не и помня името. тези за пастиране са по скоро леко сухи - като гъст крем.
Volvo 440 GLT 1991
Volvo S40 2.0, 136 h.p. 1996
Mitsubishi Outlander 2007 2.0 DiD
Reply

#35
Аз ще споделя, че преди месец си направих едно пастиране - машинно трипластово (поне така ме излъгаха) за цифрата от 90 лв. Препаратите били на фирма MA FRA и ми гарантираха, че поне до следващата есен нема да берем грижи с боята. Боята стана като нова, но разните му там по-осезаеми чертички от ключове и пирони не се скриха Confusedhock:
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

#36
Аз ще споделя, че преди месец си направих едно пастиране - машинно трипластово (поне така ме излъгаха) за цифрата от 90 лв. Препаратите били на фирма MA FRA и ми гарантираха, че поне до следващата есен нема да берем грижи с боята. Боята стана като нова, но разните му там по-осезаеми чертички от ключове и пирони не се скриха Confusedhock:
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

#37
За 90 кинта ще си счупя ръцете от ъркане ама няма да ги дам Big Grin
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#38
За 90 кинта ще си счупя ръцете от ъркане ама няма да ги дам Big Grin
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#39
Четох, четох - та ето и моя коментар.
Бях казал на Мишо - той даже се беше навил да идва до Пловдив ама не можа....
Имам си човек който поддържа боите на всичките ни автомобили - полиране, ваксиране и т. н.
За 50 лева тотал прави колата огледало, плюс защита с вакса и т. н.
След следния случай момчето го признах тотално - дъщеря ми се беше упражнявала в писане с парче чакъл на едно черно ауди - имаше посвещения "Обичам мама и татко " и т. н. ДО БЯЛО.
След като трима капацитети казаха, че ще боядисвам колата - моят човек се почеса, каза че ще пробва - така и така ще боядисвам и след 7 часа /буквално!!/ колата стана. Обаче човека има три сака с материали, пасти, машинарийки и прочие.
Иначе съм правил опити да си полирам сам колата - сложна работа, дори и с машинка - доста труд и време требе....
Only the Best is good enough - YES!
Reply

#40
Четох, четох - та ето и моя коментар.
Бях казал на Мишо - той даже се беше навил да идва до Пловдив ама не можа....
Имам си човек който поддържа боите на всичките ни автомобили - полиране, ваксиране и т. н.
За 50 лева тотал прави колата огледало, плюс защита с вакса и т. н.
След следния случай момчето го признах тотално - дъщеря ми се беше упражнявала в писане с парче чакъл на едно черно ауди - имаше посвещения "Обичам мама и татко " и т. н. ДО БЯЛО.
След като трима капацитети казаха, че ще боядисвам колата - моят човек се почеса, каза че ще пробва - така и така ще боядисвам и след 7 часа /буквално!!/ колата стана. Обаче човека има три сака с материали, пасти, машинарийки и прочие.
Иначе съм правил опити да си полирам сам колата - сложна работа, дори и с машинка - доста труд и време требе....
Only the Best is good enough - YES!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)