The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Къде има кутия с предпазители на XC90?-Проблема решен.

#1
Дано някой ми помогне!Карам XC 90 от извесно време,но днес ми спря CD-то и немога да го вклаюча.Също ми отказаха и светлините на стоповете,като на таблото се появи надпис да ги проверя.Отворих кутията която е до акумулатора но там всички предпазители са наред.Сигурно има и другго място за предпазители но неможах да го открия.Ако някой знае нека ми помогне каде да ги тарся.Благодаря предварително
Reply

#2
Дано някой ми помогне!Карам XC 90 от извесно време,но днес ми спря CD-то и немога да го вклаюча.Също ми отказаха и светлините на стоповете,като на таблото се появи надпис да ги проверя.Отворих кутията която е до акумулатора но там всички предпазители са наред.Сигурно има и другго място за предпазители но неможах да го открия.Ако някой знае нека ми помогне каде да ги тарся.Благодаря предварително
Reply

#3
Труден въпрос.
Но, ако можеш да свалиш касетофона и да погледнеш от задната страна на панела дали има вграден бушон - и да го провериш.
Ако не, виж от касетофона към инсталацията на ~15см. дали има вързан кръгъл бушон на червения кабел.
Това е от мен.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#4
Труден въпрос.
Но, ако можеш да свалиш касетофона и да погледнеш от задната страна на панела дали има вграден бушон - и да го провериш.
Ако не, виж от касетофона към инсталацията на ~15см. дали има вързан кръгъл бушон на червения кабел.
Това е от мен.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#5
Антон трябва да помага.
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#6
Антон трябва да помага.
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#7
Няма как да погледна зад CD-то,защото трябва да разглобя цялата централна конзола.Погледнах под волана има едни релета но незнам за какво служат.Даже незнам точно от каде е захранването на CD-то.Разгледах всички ръководства на колата но никъде няма схеми
Reply

#8
Няма как да погледна зад CD-то,защото трябва да разглобя цялата централна конзола.Погледнах под волана има едни релета но незнам за какво служат.Даже незнам точно от каде е захранването на CD-то.Разгледах всички ръководства на колата но никъде няма схеми
Reply

#9
Явно, както казах и на другото място ... ако не можеш да се справиш тук:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://volvo.techno.org.pl/wiring-diagrams.html">http://volvo.techno.org.pl/wiring-diagrams.html</a><!-- m -->
По добре е да ти сменят бушоните в сервиз на МПФ... щото ако е само това - едва ли ще те одерат много. И се опитай да видиш къде бъркат, макар че ти препоръчват да изчакаш в кафенето ... :wink:
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#10
Явно, както казах и на другото място ... ако не можеш да се справиш тук:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://volvo.techno.org.pl/wiring-diagrams.html">http://volvo.techno.org.pl/wiring-diagrams.html</a><!-- m -->
По добре е да ти сменят бушоните в сервиз на МПФ... щото ако е само това - едва ли ще те одерат много. И се опитай да видиш къде бъркат, макар че ти препоръчват да изчакаш в кафенето ... :wink:
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)