The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Дискове за навигация S80

#11
Става дума за дискове за еиргиналната навигация за ВОлво, иначе такива колкото искаш.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#12
Става дума за дискове за еиргиналната навигация за ВОлво, иначе такива колкото искаш.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#13
unicata Wrote:Става дума за дискове за еиргиналната навигация за ВОлво, иначе такива колкото искаш.
[url]

Сори,грешката е моя.[/url]
V 40 1.9tdi 95k.c. 1999г. D4192T2
Reply

#14
unicata Wrote:Става дума за дискове за еиргиналната навигация за ВОлво, иначе такива колкото искаш.
[url]

Сори,грешката е моя.[/url]
V 40 1.9tdi 95k.c. 1999г. D4192T2
Reply

#15
Така, май аз имам най-много стаж във "дисковата" битка.... :lol:
Разполагам с редакция 2007 /т. е. 20 седмица на 2007 година/ за ДВД системата на Навтек /оригиналната за топ моделите на Волво след 2004 год/.
Нямам за СД варианта - 19 диска, но знам къде има :lol: за изтегляне от торент.
За оригиналните навигации все още няма България.
В тази година пуснаха малко с България, НО ЗА НАЙ НОВИТЕ МОДЕЛИ - ВОЛВО 2006-7 нататък...

Ако можеш да четеш ДВД двойна плътност - ще ти дам копия от дисковете - или торент - както искаш, за СД-то също, но там няма много нови редакции.
Иначе 2007 копието работи идеално - току що се връщам от Австрия - от Унгария натататък е без грешка....
Only the Best is good enough - YES!
Reply

#16
Така, май аз имам най-много стаж във "дисковата" битка.... :lol:
Разполагам с редакция 2007 /т. е. 20 седмица на 2007 година/ за ДВД системата на Навтек /оригиналната за топ моделите на Волво след 2004 год/.
Нямам за СД варианта - 19 диска, но знам къде има :lol: за изтегляне от торент.
За оригиналните навигации все още няма България.
В тази година пуснаха малко с България, НО ЗА НАЙ НОВИТЕ МОДЕЛИ - ВОЛВО 2006-7 нататък...

Ако можеш да четеш ДВД двойна плътност - ще ти дам копия от дисковете - или торент - както искаш, за СД-то също, но там няма много нови редакции.
Иначе 2007 копието работи идеално - току що се връщам от Австрия - от Унгария натататък е без грешка....
Only the Best is good enough - YES!
Reply

#17
Tony Wolf Wrote:Така, май аз имам най-много стаж във "дисковата" битка.... :lol:
Разполагам с редакция 2007 /т. е. 20 седмица на 2007 година/ за ДВД системата на Навтек /оригиналната за топ моделите на Волво след 2004 год/.
Нямам за СД варианта - 19 диска, но знам къде има :lol: за изтегляне от торент.
За оригиналните навигации все още няма България.
В тази година пуснаха малко с България, НО ЗА НАЙ НОВИТЕ МОДЕЛИ - ВОЛВО 2006-7 нататък...

Ако можеш да четеш ДВД двойна плътност - ще ти дам копия от дисковете - или торент - както искаш, за СД-то също, но там няма много нови редакции.
Иначе 2007 копието работи идеално - току що се връщам от Австрия - от Унгария натататък е без грешка....

Благодаря ти за предложението. Ще съм ти много благодарен, ако можеш да ми дадеш копия от дисковете или торенти. Аз имам цялата колекция от 19 СД но за 2005 които са. Наистина работят перфекто но след унгария нататък. За връзка ти оставям и номера на телефона на които можеш да ме отриеш 0878 639 765 - Станислав Smile
Reply

#18
Tony Wolf Wrote:Така, май аз имам най-много стаж във "дисковата" битка.... :lol:
Разполагам с редакция 2007 /т. е. 20 седмица на 2007 година/ за ДВД системата на Навтек /оригиналната за топ моделите на Волво след 2004 год/.
Нямам за СД варианта - 19 диска, но знам къде има :lol: за изтегляне от торент.
За оригиналните навигации все още няма България.
В тази година пуснаха малко с България, НО ЗА НАЙ НОВИТЕ МОДЕЛИ - ВОЛВО 2006-7 нататък...

Ако можеш да четеш ДВД двойна плътност - ще ти дам копия от дисковете - или торент - както искаш, за СД-то също, но там няма много нови редакции.
Иначе 2007 копието работи идеално - току що се връщам от Австрия - от Унгария натататък е без грешка....

Благодаря ти за предложението. Ще съм ти много благодарен, ако можеш да ми дадеш копия от дисковете или торенти. Аз имам цялата колекция от 19 СД но за 2005 които са. Наистина работят перфекто но след унгария нататък. За връзка ти оставям и номера на телефона на които можеш да ме отриеш 0878 639 765 - Станислав Smile
Reply

#19
Ето една бърза връзка - наистина Сд-тата са 2005, не знам дали след това имат ъпгрейд.
Щото това им е кофтито на големите фирмви /Навтек например/.
Като пуснат нова система и след известно време забравят за осъвременяване на старите системи.
Например колегата ми има Кайен 2004, който е на Сд - колкото и да е тъпо.
И досега не съм изровил ъпдейт, ама и самия производител май няма такъв.
Каква е колата? Казваш на СД работи.....

<!-- m --><a class="postlink" href="http://thepiratebay.org/search/RTI%20volvo/0/3/0">http://thepiratebay.org/search/RTI%20volvo/0/3/0</a><!-- m -->
Only the Best is good enough - YES!
Reply

#20
Ето една бърза връзка - наистина Сд-тата са 2005, не знам дали след това имат ъпгрейд.
Щото това им е кофтито на големите фирмви /Навтек например/.
Като пуснат нова система и след известно време забравят за осъвременяване на старите системи.
Например колегата ми има Кайен 2004, който е на Сд - колкото и да е тъпо.
И досега не съм изровил ъпдейт, ама и самия производител май няма такъв.
Каква е колата? Казваш на СД работи.....

<!-- m --><a class="postlink" href="http://thepiratebay.org/search/RTI%20volvo/0/3/0">http://thepiratebay.org/search/RTI%20volvo/0/3/0</a><!-- m -->
Only the Best is good enough - YES!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)