The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Термостат на D4192T2

#31
Това с найлона или картона ще се направя все едно не съм го чул! Да не съм чул или видял колега да излага марката като си слага такива работи това да не ви е москвич бре хора я слезте на земята. И умната че...
VOLVO S60 2001г. D5
VOLVO XC90 D5 ТЪРСИ СЕ!

[Image: a1_a1_28_11_1994_2_1a.gif]
Reply

#32
Това с найлона или картона ще се направя все едно не съм го чул! Да не съм чул или видял колега да излага марката като си слага такива работи това да не ви е москвич бре хора я слезте на земята. И умната че...
VOLVO S60 2001г. D5
VOLVO XC90 D5 ТЪРСИ СЕ!

[Image: a1_a1_28_11_1994_2_1a.gif]
Reply

#33
Тц,тц,тц,радвам се че толкова хора се отзовават на темата ама някои нечетат внимателно,двама човека написахме че като цяло автомобилите незагряват достатъчно което изключва варианта да има въздух в системата и да не грее парното,това за кората пред радиатора(въпреки че нощес сложих такава) пак би трябвало да не е решение защото все пак става дума за големия кръг а при нас малкия кръг е студен ,значи все пак остава да е в термостата проблема,ами явно ще трябва да копувам друг въпреки че не ми се вярва да са ми продали дефектен.Като го сменя и този ще пиша пак дали се е оправила температурата.

П.С.:Ако някой е сменял термостат поне може да предложи марка,сега този който сложих е VERNET.
V40 2000г. 95кс Габрово
Reply

#34
Тц,тц,тц,радвам се че толкова хора се отзовават на темата ама някои нечетат внимателно,двама човека написахме че като цяло автомобилите незагряват достатъчно което изключва варианта да има въздух в системата и да не грее парното,това за кората пред радиатора(въпреки че нощес сложих такава) пак би трябвало да не е решение защото все пак става дума за големия кръг а при нас малкия кръг е студен ,значи все пак остава да е в термостата проблема,ами явно ще трябва да копувам друг въпреки че не ми се вярва да са ми продали дефектен.Като го сменя и този ще пиша пак дали се е оправила температурата.

П.С.:Ако някой е сменял термостат поне може да предложи марка,сега този който сложих е VERNET.
V40 2000г. 95кс Габрово
Reply

#35
Ей, момчета,
ама вие май съвсем се ошашкахте, а? :roll:
Смяната наистина е фасулската работа - 10-15мин без да чистите и т.н.
И как разбрахте, че малкия кръг не стопля? :roll: :roll: :roll:

Истинската работа е ОБЕЗВЪЗДУШАВАНЕТО.
Някой от вас да спомена, че е долял половин, един или малко повечко литра антифриз?
Май не чух такова нещо.
Айде сега една кратка лекцийка:
1.Отваряш капачка казанче.
2.Палиш кола.
3.Пускаш топлото на парното до край.
4.Включваш вентилатора на парното на 3.
5.Дигаш обороти двигател на 2000 за около 10-15 мин.
6. Започваш да доливаш в казанчето - до горе (тя ще си го дръпне).
7.Затваряш казанчето.
8.Изчакваш перката на радиатора ДА ВКЛЮЧИ.
9.Сваляш оборотите на двигателя до празен ход.
10.Отвиваш капачката и доливаш в казанчето до МАХ.
11.Изчакваш на празен ход и на отворена капачка 2-3 мин. с дигнати до 2500 обороти. Ако стане необходимо - пак доливаш.
12.Затваряш казанчето и дигаш пак оборотите докато се включи перката ПАК.
13. И чак тогава установяваш топлината на влизащия в купето въздух!

пп:
За останалите - ако има пробка за обезвъздушаване колата ви - я развивате на фаза между т.6 и т.7 от по-горните инструкции.

ппп:
И както казват рибарите: НАСЛУКА! Tongue
Reply

#36
Ей, момчета,
ама вие май съвсем се ошашкахте, а? :roll:
Смяната наистина е фасулската работа - 10-15мин без да чистите и т.н.
И как разбрахте, че малкия кръг не стопля? :roll: :roll: :roll:

Истинската работа е ОБЕЗВЪЗДУШАВАНЕТО.
Някой от вас да спомена, че е долял половин, един или малко повечко литра антифриз?
Май не чух такова нещо.
Айде сега една кратка лекцийка:
1.Отваряш капачка казанче.
2.Палиш кола.
3.Пускаш топлото на парното до край.
4.Включваш вентилатора на парното на 3.
5.Дигаш обороти двигател на 2000 за около 10-15 мин.
6. Започваш да доливаш в казанчето - до горе (тя ще си го дръпне).
7.Затваряш казанчето.
8.Изчакваш перката на радиатора ДА ВКЛЮЧИ.
9.Сваляш оборотите на двигателя до празен ход.
10.Отвиваш капачката и доливаш в казанчето до МАХ.
11.Изчакваш на празен ход и на отворена капачка 2-3 мин. с дигнати до 2500 обороти. Ако стане необходимо - пак доливаш.
12.Затваряш казанчето и дигаш пак оборотите докато се включи перката ПАК.
13. И чак тогава установяваш топлината на влизащия в купето въздух!

пп:
За останалите - ако има пробка за обезвъздушаване колата ви - я развивате на фаза между т.6 и т.7 от по-горните инструкции.

ппп:
И както казват рибарите: НАСЛУКА! Tongue
Reply

#37
На мен ми сменяха термостата в сервиз преди месец и половина и както писах вчера за 1/2 час работа ми одраха кожата(бях при майстора и видях всичко по смяната). Сам можеш да си го смениш, много лесно е. Моят термостат беше заседнал в отворено положение, не загряваше и нямаше парно. А марката на термостата не си спомням, довечера ще видя опаковката и стария(запазих ги).
Reply

#38
На мен ми сменяха термостата в сервиз преди месец и половина и както писах вчера за 1/2 час работа ми одраха кожата(бях при майстора и видях всичко по смяната). Сам можеш да си го смениш, много лесно е. Моят термостат беше заседнал в отворено положение, не загряваше и нямаше парно. А марката на термостата не си спомням, довечера ще видя опаковката и стария(запазих ги).
Reply

#39
Забравих, моята кола е
Volvo S40 2,0 16 V 140 к.с..12.1996 г.
Reply

#40
Забравих, моята кола е
Volvo S40 2,0 16 V 140 к.с..12.1996 г.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)