The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Почукване във волана, дайте идеи

#1
Здравейте колеги,
Имам следния проблем.
От известно време като въртя волана се чува леко почукване без да се чувства нещо. Като мина през дупки пак се чува леко.
Дайте идеи от какво може да е и къде според вас да ида да го погледнат/оправят. Шарнири и биалетки по предницата са сменяни скоро (преди около 12 000 км)
Reply

#2
Значи - на кюто ти казах.
Пак ще кажа!
Това според мен е втулката на амортесьора!
Такова чудо ми се случва няколко пъти, и всеки път бе амортесьор.
Като всеки път се съмняваха да не е горе в макверсона.
Но не е и изключено и там да има проблем.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#3
Да, благодаря ти Ефри, винаги е полезно да се постне проблема да се вижда от всички, пък съм сигурен че и някой друг ще ми обърне внимание :lol:
Reply

#4
anton940 Wrote:Здравейте колеги,
Имам следния проблем.
От известно време като въртя волана се чува леко почукване без да се чувства нещо. Като мина през дупки пак се чува леко.
Дайте идеи от какво може да е и къде според вас да ида да го погледнат/оправят. Шарнири и биалетки по предницата са сменяни скоро (преди около 12 000 км)

Тъкмо и аз щях да се оплача от подобен проблем... аз почукването го имам и когато въртя волана така че да обера луфта. Също така, тропа и когато хвана здраво волана и се опитам все едно да го извадя... Велислав ми обърна внимание на по миналата среща че може да е рейка :? но когато ми поправяха скоростната кутия, човека ми каза че рейката си ми е наред - нямала луфт. Притеснява ме че напоследък все повече се усеща това чукане и ме дразни... освен че ме дразни мисля че е хубаво нещата да се оправят овреме за да не се плащат после и други работи...
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#5
Амортесьор - ха ....... нов, нов!
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#6
Трябвало е да им кажеш в сервиза където са ти сменили скоростите да разгледат откъде е проблема.Може да е кормилен накрайник,карета на кормилния прът,рейка и още други неща,но най добре е да се прегледа хубаво и да се установи откъде е проблема и дали е опасно да се кара така.
Ако не можеш да го поправиш-не го чупи повече.

[Image: line.gif]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)