The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Затамнени стъкла

#1
Колеги гледам че доста добре седят затамнените стъкла на червения цвят. Има ли някои напредстава как мога да си затъмня всички стъкла без полицята да ми прави проблем? :roll: дали има някакъв начин?
Reply

#2
Зависи колко % искаш да е затъмнено!
И колко е допустивата норма.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#3
ами да кажем не6то такова :roll:


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

#4
Това е доста тъмно.
koko1080 това е български форум и се пише на кирилица, осен ако компютъра от който пишеш няма такава екстра. Едни хора преди много време са направили една азбука в която си има достатъчно букви за да се изразиш така че другите да те разберат, а символи като 6, 4 и тем подобни се използват в математиката. Освен това никой не може да ме убеди че ей така си бъркаш и пишеш стАкла или затУмня.
Ако модераторите преценят че забележката ми е неуместна, нека изтрият мнението ми, тъй като го пиша леко ядосан, защото като видя вместо ч - 4 и вместо ш - 6 избеснявам.
:twisted: :!: :!: :!: :evil:
Reply

#5
koko1080 Wrote:ами да кажем не6то такова :roll:
Такова затъмняване не е позволено по закон, освен при особени обстоятелства, на които съм сигурен, не си жертва. :wink:
Reply

#6
Ако с затъмниш стъклата ще дадеш повод на всеки катаджия да ти се отяжда особено ако са те спрели за някое нарушение и мизата им се вдига или ако е официално -акт ще те съдерат повече и за стъклата. повечето коли със затъмнени стъкла са разни баровски от висок клас и ги карат разни образи дето господа полицаите или не ги спират или ако ги спрат не се заяждат за това.

ПП подкрепям колегата за писането на БЪЛГАРСКИ а не на ЧАТОВСКИ 4е не6то не мие приятно да гледам такива писания
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#7
Извинявам се.Прави сте за моите бисери :oops: .Но за 4-6 имам обяснение -и то е че клавиатурата ми е само само с латински букви и ми е по лесно :wink: но ште се постарая да неви ядосвам по такъв начин.
Reply

#8
koko1080 Wrote:Колеги гледам 4е доста добре седят затамнените стакла на 4ервения цвят.Имали някои напредстава как мога да си затумня вси4ки стъкла без полицята да ми прави проблем? :roll: дали има някакъв на4ин?
разрешено е затьмняване до30% по закон, ако автомобила нее сьс специален режим на движение.Иначе полицаите никога не си носят "процентомерите" ,така че...
Reply

#9
е добре де, аз как да замеря колко процента е затъмнението, та като ме спрат да им кажа "ще ме глобите за стъклата, ама друг път " :-)
щом има наредба трябва и да може да се замери тая работа. кажете къде и как.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#10
Моите стъкла са затъмнени доста повече.
Само не знам дали ограниченията не важаха за предно, задно и предните странични стъкла.
В крайна сметка съм виждал много коли призведени с плътни капаци (в смисъл - непрозрачни- някои даже от метал) на мястото на стъклата на задната седалка и страничните "стъкла" на багажника (за V40-подобни).
Но нормативен документ за това не съм виждал. Сигурен съм обаче, ако ме спрат полицаи, ще ми обяснят кой е нормативния документ...
:lol: :lol: :lol:
I'd like mornings better if they started later
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)