The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Смяна на амортисьори на 945

#1
Еми така е то - от една седмица съм горд собственик на "ново" Волво 945 Smile . Колата е произведена през 1994г., комби е, мотора в 2,0 бензин - 112к.с. Тая седмица ще гледам да я вкарам в пътя и да я регистрирам. Обаче преди това трябва да и сменя задните амортисьори, които са тотално изпуснали. Намерих по нета някакви цени - 61лв за седана. После се поразходих до Косера и там ми дадоха цена за комбито 63лв - обаче трябвало било да чакам цял месец. После се консултирах с нашия доставчик - той ми даде някакви цени "вълк и мечка" - щото имало и някакви други уйдурми да са сменят покрай амортисьорите. Та така ли е? Не е ли? Колко струват тия амортисьори и колко струва смяната им? Трябваше ми и предно стъкло че е пукнато - ама го намерих. Пукнато е и стъклото на десния фар. Изродите от Мото-Пфое ми скочиха с 245лв ](*,) . Аз го намерих на друго място нов за 143лв - ма пак няма ги дам. Някой има ли идея от къде да се сдобия и с това?
Reply

#2
Еми така е то - от една седмица съм горд собственик на "ново" Волво 945 Smile . Колата е произведена през 1994г., комби е, мотора в 2,0 бензин - 112к.с. Тая седмица ще гледам да я вкарам в пътя и да я регистрирам. Обаче преди това трябва да и сменя задните амортисьори, които са тотално изпуснали. Намерих по нета някакви цени - 61лв за седана. После се поразходих до Косера и там ми дадоха цена за комбито 63лв - обаче трябвало било да чакам цял месец. После се консултирах с нашия доставчик - той ми даде някакви цени "вълк и мечка" - щото имало и някакви други уйдурми да са сменят покрай амортисьорите. Та така ли е? Не е ли? Колко струват тия амортисьори и колко струва смяната им? Трябваше ми и предно стъкло че е пукнато - ама го намерих. Пукнато е и стъклото на десния фар. Изродите от Мото-Пфое ми скочиха с 245лв ](*,) . Аз го намерих на друго място нов за 143лв - ма пак няма ги дам. Някой има ли идея от къде да се сдобия и с това?
Reply

#3
Ами ето ти стъкла за фара, мисля че на 945 е същото като на 940: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.partsforvolvosonline.com/product_info.php?cPath=515_606&products_id=3549">http://www.partsforvolvosonline.com/pro ... ts_id=3549</a><!-- m --> момчетата правят доставки до България
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#4
Ами ето ти стъкла за фара, мисля че на 945 е същото като на 940: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.partsforvolvosonline.com/product_info.php?cPath=515_606&products_id=3549">http://www.partsforvolvosonline.com/pro ... ts_id=3549</a><!-- m --> момчетата правят доставки до България
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#5
Амортесьорите ги има в Ем-коплет и Евро 07.
Цени от 16 до 50лв.бр. - голямите са по ефтини.НОВИ.
Фар можеш да пробваш на гугъла - има го.
На едното място е авточасти.бг или нещо такова. Или при Жоро Tерзиев GT1 в форума.

Бели ядове са това. Лесно е в днешно време.
Само нетрябва да се шашкаш или побъркваш.
Споко, и търпение - е спасението в намирането на части и майстори.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#6
Амортесьорите ги има в Ем-коплет и Евро 07.
Цени от 16 до 50лв.бр. - голямите са по ефтини.НОВИ.
Фар можеш да пробваш на гугъла - има го.
На едното място е авточасти.бг или нещо такова. Или при Жоро Tерзиев GT1 в форума.

Бели ядове са това. Лесно е в днешно време.
Само нетрябва да се шашкаш или побъркваш.
Споко, и търпение - е спасението в намирането на части и майстори.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#7
А тия хубави хора дали имат магазин и във Варна? Аз в Косер намерих амортисьори по 63 ми ги пуснаха, ама цял месец трябвало било да ги чакам. Не ми се занимава ... А фар ще потърся и чрез Позвънете.
Reply

#8
А тия хубави хора дали имат магазин и във Варна? Аз в Косер намерих амортисьори по 63 ми ги пуснаха, ама цял месец трябвало било да ги чакам. Не ми се занимава ... А фар ще потърся и чрез Позвънете.
Reply

#9
Ще се оправиш.
Мойте са италиянски и вече 3год. са наред.
Мексиканските на колегата вече 2год. са наред.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#10
Ще се оправиш.
Мойте са италиянски и вече 3год. са наред.
Мексиканските на колегата вече 2год. са наред.


Attached Files Thumbnail(s)
   
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)