The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Търся стойката за GSM-система

#21
Gorgo Wrote:Нямай грижи! Докато можем ще помагаме! Ако имаш време и желание може да ми покажеш някое свястно заведение да пийнем по едно, защото съм отскоро в Стара Загора, а пък аз ще ти покажа как съм решил проблема с телефона в колата... Ти пък ще ми кажеш кой ти слага ксенона и т.н...
Колеги,ако намерите решение на проблема - пишете,моля!
Мен също ме интересува!
Хубавото заведение би могло да бъде ресторант "Крим".
Малко е в центъра ,на бул. Руски,но винаги е топло ,уютно
и с добра кухня! Доброто място би могла да бъде и клубната
сбирка,която не е обявена все още,но се очертава на 09.03.
в ресторанта на хотел "Езерото".
Не се осмеляваме не понеже е трудно,а е трудно,понеже не се осмеляваме!
                                                                                   
VOLVO S40 2,0 D 2005
Клубна карта N 00051
Reply

#22
Gorgo Wrote:Нямай грижи! Докато можем ще помагаме! Ако имаш време и желание може да ми покажеш някое свястно заведение да пийнем по едно, защото съм отскоро в Стара Загора, а пък аз ще ти покажа как съм решил проблема с телефона в колата... Ти пък ще ми кажеш кой ти слага ксенона и т.н...
Колеги,ако намерите решение на проблема - пишете,моля!
Мен също ме интересува!
Хубавото заведение би могло да бъде ресторант "Крим".
Малко е в центъра ,на бул. Руски,но винаги е топло ,уютно
и с добра кухня! Доброто място би могла да бъде и клубната
сбирка,която не е обявена все още,но се очертава на 09.03.
в ресторанта на хотел "Езерото".
Не се осмеляваме не понеже е трудно,а е трудно,понеже не се осмеляваме!
                                                                                   
VOLVO S40 2,0 D 2005
Клубна карта N 00051
Reply

#23
Gorgo и Емили няма проблем със заведението но не мога тази и следващата седмица понеже имам много изпити и съм се заключил в къщи и чета ли чета.
Volvo V40 1.9 D 2001г. D4192T3 Sport Edition 145 HP
Reply

#24
Gorgo и Емили няма проблем със заведението но не мога тази и следващата седмица понеже имам много изпити и съм се заключил в къщи и чета ли чета.
Volvo V40 1.9 D 2001г. D4192T3 Sport Edition 145 HP
Reply

#25
Ако ти се разглобява таблото (или поне около и зад жабката) проследи въпросните кабели до какво водят. Най-вероятно е до някаква кутийка, която всъщност е хендсфрийто. Към въпросната кутийка трябва да стига и този микрофон, който си видял, а пък тя се свърва с аудиосистемата на колата. Въпросната кутийка най-вероятно е на Нокиа, Сименс или Сони-Ериксон. Запиши си модела и, а пък после в нета ще намериш с какви модели GSM-и е съвместима. След това ти остава да намериш стойката за съответния поддържан апарат. Ако случайно е на Сименс, мога да помогна, ще ти пиша къде можеш да си намериш съответната стойка, за други марки не знам за съжаление...
SAAB 9-3 2.0t 2002г.
Reply

#26
Ако ти се разглобява таблото (или поне около и зад жабката) проследи въпросните кабели до какво водят. Най-вероятно е до някаква кутийка, която всъщност е хендсфрийто. Към въпросната кутийка трябва да стига и този микрофон, който си видял, а пък тя се свърва с аудиосистемата на колата. Въпросната кутийка най-вероятно е на Нокиа, Сименс или Сони-Ериксон. Запиши си модела и, а пък после в нета ще намериш с какви модели GSM-и е съвместима. След това ти остава да намериш стойката за съответния поддържан апарат. Ако случайно е на Сименс, мога да помогна, ще ти пиша къде можеш да си намериш съответната стойка, за други марки не знам за съжаление...
SAAB 9-3 2.0t 2002г.
Reply

#27
ivanovsz Wrote:Gorgo и Емили няма проблем със заведението но не мога тази и следващата седмица понеже имам много изпити и съм се заключил в къщи и чета ли чета.
Хайде,дано до 9-ти март си се начел
и даже изпита си взел.. Smile))
Успех!
Не се осмеляваме не понеже е трудно,а е трудно,понеже не се осмеляваме!
                                                                                   
VOLVO S40 2,0 D 2005
Клубна карта N 00051
Reply

#28
ivanovsz Wrote:Gorgo и Емили няма проблем със заведението но не мога тази и следващата седмица понеже имам много изпити и съм се заключил в къщи и чета ли чета.
Хайде,дано до 9-ти март си се начел
и даже изпита си взел.. Smile))
Успех!
Не се осмеляваме не понеже е трудно,а е трудно,понеже не се осмеляваме!
                                                                                   
VOLVO S40 2,0 D 2005
Клубна карта N 00051
Reply

#29
я това на снимката и аз го имам и таман се чудих каква е таз глупост тето ми стърчи до огледалото отгоре. до днес си мислех че е обемен датчик за алармата.
Reply

#30
я това на снимката и аз го имам и таман се чудих каква е таз глупост тето ми стърчи до огледалото отгоре. до днес си мислех че е обемен датчик за алармата.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)