The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
филтър за климатика на s 40, 2001

#11
forces Wrote:За S40 1999 къде е на колко време се сменя

Провери ли под жабката. Има една декоративна кора (при мен е пластмасова). Държи се на три винта. Махаш кората и под нея се намира процепа за подмяна на филтъра и вентилатора за въздушния поток в купето.
Тук е показано нагледно -> http://volvospeed.com/Repair/sv40cabinfilter.htm

За честотата на смяна не мога да ти дам конкретен отговор. Аз лично го смених преди един месец. В Мото Пфое цената ми се стори солена и си взех полски на Филтрон за 35лв. Чесно казано не съм доволен, прахта я спира, но миризмите не.

В Мото Пфое за филтъра на климатроника ми казаха следните цени:
За такъв, който отстранява прах, частици и миризми - 96лв.
За такъв, който отстранява само прах и частици - 66лв.
Vovlo V40 2001 1.9Di 115Hp
Reply

#12
forces Wrote:За S40 1999 къде е на колко време се сменя

Провери ли под жабката. Има една декоративна кора (при мен е пластмасова). Държи се на три винта. Махаш кората и под нея се намира процепа за подмяна на филтъра и вентилатора за въздушния поток в купето.
Тук е показано нагледно -> http://volvospeed.com/Repair/sv40cabinfilter.htm

За честотата на смяна не мога да ти дам конкретен отговор. Аз лично го смених преди един месец. В Мото Пфое цената ми се стори солена и си взех полски на Филтрон за 35лв. Чесно казано не съм доволен, прахта я спира, но миризмите не.

В Мото Пфое за филтъра на климатроника ми казаха следните цени:
За такъв, който отстранява прах, частици и миризми - 96лв.
За такъв, който отстранява само прах и частици - 66лв.
Vovlo V40 2001 1.9Di 115Hp
Reply

#13
благодаря на всички колеги, които коментираха проблема.
Reply

#14
благодаря на всички колеги, които коментираха проблема.
Reply

#15
nsstefanov Wrote:А за V40 2000год. пак там ли е?
Повече по темата -> тук[/quote]

Сваляш кората под жабката и там ще го откриеш.Ако трябва си светни с фенерче щото е тъмничко и на пръв поглед като нищо няма да го забележиш-долу леко в дясно се намира.
V 40 1.9tdi 95k.c. 1999г. D4192T2
Reply

#16
nsstefanov Wrote:А за V40 2000год. пак там ли е?
Повече по темата -> тук[/quote]

Сваляш кората под жабката и там ще го откриеш.Ако трябва си светни с фенерче щото е тъмничко и на пръв поглед като нищо няма да го забележиш-долу леко в дясно се намира.
V 40 1.9tdi 95k.c. 1999г. D4192T2
Reply

#17
Благодаря за упътването. А как се разбира дали е за смяна. Питам защото много слабо духа климатика, ама не знам от какво е. Дали може да е от филтъра :-k
Reply

#18
Благодаря за упътването. А как се разбира дали е за смяна. Питам защото много слабо духа климатика, ама не знам от какво е. Дали може да е от филтъра :-k
Reply

#19
nsstefanov Wrote:Благодаря за упътването. А как се разбира дали е за смяна. Питам защото много слабо духа климатика, ама не знам от какво е. Дали може да е от филтъра :-k

Ами ако си изминал 25000 км без да го сменяш... Или като се пусне вентилатора в началото има лоша миризма. Ако ти духа слабо, най-вероятно е от там - възможно е да се задържат листа или други боклуци. Може да се провери и входа на въздуха към купето...
If it sounds too good to be true, it almost certainly is.
Reply

#20
nsstefanov Wrote:Благодаря за упътването. А как се разбира дали е за смяна. Питам защото много слабо духа климатика, ама не знам от какво е. Дали може да е от филтъра :-k

Ами ако си изминал 25000 км без да го сменяш... Или като се пусне вентилатора в началото има лоша миризма. Ако ти духа слабо, най-вероятно е от там - възможно е да се задържат листа или други боклуци. Може да се провери и входа на въздуха към купето...
If it sounds too good to be true, it almost certainly is.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)