The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща Ст.Загора 9.03.2008

#31
graf_bezuhoff Wrote:
Кангалов Wrote:Ако не дойдете от УС ,значи няма официален клуб във Стара Загора.А пък аз ще си продам VOLVO машината. Big Grin Confusedhock:

Ние пък отказваме да ти купим колата!
Пледирам пред УС оставката на другаря Кангалов да не се приема!
Аз може и от Аспаруховия мост демонстративно да я хвърля ,но няма да изменя на фенските си закани.
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#32
graf_bezuhoff Wrote:
Кангалов Wrote:Ако не дойдете от УС ,значи няма официален клуб във Стара Загора.А пък аз ще си продам VOLVO машината. Big Grin Confusedhock:

Ние пък отказваме да ти купим колата!
Пледирам пред УС оставката на другаря Кангалов да не се приема!
Аз може и от Аспаруховия мост демонстративно да я хвърля ,но няма да изменя на фенските си закани.
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#33
ЕЕЕЕ недей де, ще направим каквото е по силите ни да изпратим поне един емисар.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#34
ЕЕЕЕ недей де, ще направим каквото е по силите ни да изпратим поне един емисар.


Attached Files Thumbnail(s)
   
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#35
Ако не дойдете от УС ,значи няма официален клуб във Стара Загора.А пък аз ще си продам VOLVO машината. Big Grin Confusedhock:[/quote]


Вальо,това не си го и помисляй! Как ще развалим визията
на близначките :roll:
Клуб в Стара Загора ще има,че и по численост ще
надмине някои клубове :wink:
Не се осмеляваме не понеже е трудно,а е трудно,понеже не се осмеляваме!
                                                                                   
VOLVO S40 2,0 D 2005
Клубна карта N 00051
Reply

#36
Ако не дойдете от УС ,значи няма официален клуб във Стара Загора.А пък аз ще си продам VOLVO машината. Big Grin Confusedhock:[/quote]


Вальо,това не си го и помисляй! Как ще развалим визията
на близначките :roll:
Клуб в Стара Загора ще има,че и по численост ще
надмине някои клубове :wink:
Не се осмеляваме не понеже е трудно,а е трудно,понеже не се осмеляваме!
                                                                                   
VOLVO S40 2,0 D 2005
Клубна карта N 00051
Reply

#37
Колеги от Ст.Загора дайте предложения за едно място в града където да се съберем преди да идем на заведението.Аз си мисля за паркинга пред касите на стадион Берое.Хем е широчко Хем няма толкова много хора по това време.Колеги знаем че времето е ценно и понякога човек въпреки желанието няма възможност да дойде на срещите затова никой нетрябва да се чувства задължен да присъства.Аз знам че всеки има желание но не всеки възможност да го изпълни . Big Grin
никога не е късно да станеш за резил
Клубна карта№00210
Reply

#38
Колеги от Ст.Загора дайте предложения за едно място в града където да се съберем преди да идем на заведението.Аз си мисля за паркинга пред касите на стадион Берое.Хем е широчко Хем няма толкова много хора по това време.Колеги знаем че времето е ценно и понякога човек въпреки желанието няма възможност да дойде на срещите затова никой нетрябва да се чувства задължен да присъства.Аз знам че всеки има желание но не всеки възможност да го изпълни . Big Grin
никога не е късно да станеш за резил
Клубна карта№00210
Reply

#39
Кангалов Wrote:
graf_bezuhoff Wrote:
Кангалов Wrote:Ако не дойдете от УС ,значи няма официален клуб във Стара Загора.А пък аз ще си продам VOLVO машината. Big Grin Confusedhock:

Ние пък отказваме да ти купим колата!
Пледирам пред УС оставката на другаря Кангалов да не се приема!
Аз може и от Аспаруховия мост демонстративно да я хвърля ,но няма да изменя на фенските си закани.

Сакън!! Не! Аз ще я купя! Ще дойдем как няма да дойдемSmile
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#40
Кангалов Wrote:
graf_bezuhoff Wrote:
Кангалов Wrote:Ако не дойдете от УС ,значи няма официален клуб във Стара Загора.А пък аз ще си продам VOLVO машината. Big Grin Confusedhock:

Ние пък отказваме да ти купим колата!
Пледирам пред УС оставката на другаря Кангалов да не се приема!
Аз може и от Аспаруховия мост демонстративно да я хвърля ,но няма да изменя на фенските си закани.

Сакън!! Не! Аз ще я купя! Ще дойдем как няма да дойдемSmile
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)