The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Нов собственик на V70 tdi 1997

#21
сигурно и клима има, а вероятно и инфоцентър.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#22
сигурно и клима има, а вероятно и инфоцентър.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#23
Абе колата май всичко си има, но човекът още не ги в открил. :roll:
Справка: колите на Събин и Павлов - нещо да им липсва?
Reply

#24
Абе колата май всичко си има, но човекът още не ги в открил. :roll:
Справка: колите на Събин и Павлов - нещо да им липсва?
Reply

#25
Климатик мисля, че съм го написал а за инфо. център ако имате в предвид това дето показва разход на гориво температура на въздуха отвън изминати километри го има. Но аз се надявам на следващата среща да присъствам и да обсъдим какво има и какво няма.

Между другото вече установиха / механиците при който ходя /, че нямам филтър за климатика. След което се разрових тук във форума и намерих някакви схеми затова, къде се намира, как се сменя и ще проверя отново.
:?: :?:
Reply

#26
Климатик мисля, че съм го написал а за инфо. център ако имате в предвид това дето показва разход на гориво температура на въздуха отвън изминати километри го има. Но аз се надявам на следващата среща да присъствам и да обсъдим какво има и какво няма.

Между другото вече установиха / механиците при който ходя /, че нямам филтър за климатика. След което се разрових тук във форума и намерих някакви схеми затова, къде се намира, как се сменя и ще проверя отново.
:?: :?:
Reply

#27
GT1 Wrote:Абе колата май всичко си има, но човекът още не ги в открил. :roll:
Справка: колите на Събин и Павлов - нещо да им липсва?
ДА, халогени Big Grin (поне на Събин)
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#28
GT1 Wrote:Абе колата май всичко си има, но човекът още не ги в открил. :roll:
Справка: колите на Събин и Павлов - нещо да им липсва?
ДА, халогени Big Grin (поне на Събин)
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#29
Честито, колега. Безаварийно каране пожелавам! И понеже от две седмици си търся точно този модел (но имам някои конкретни изисквания, та затова все още не съм се обзавел) бих искал да попитам, ако не е неудобно: какви пари излезе колата? Виждам, че е от Германия, и аз там търся Smile
Reply

#30
Честито, колега. Безаварийно каране пожелавам! И понеже от две седмици си търся точно този модел (но имам някои конкретни изисквания, та затова все още не съм се обзавел) бих искал да попитам, ако не е неудобно: какви пари излезе колата? Виждам, че е от Германия, и аз там търся Smile
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)