The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Как се сменя крушка на скоростомера? Някой има ли представа?

#11
http://forum.globcom.net/album_pic.php?pic_id=7389

Такива са,важното е че влиза в цокъла и свети.
V40 2000г. 95кс Габрово
Reply

#12
http://forum.globcom.net/album_pic.php?pic_id=7389

Такива са,важното е че влиза в цокъла и свети.
V40 2000г. 95кс Габрово
Reply

#13
10x, много ми бяхте полезни Smile
Reply

#14
10x, много ми бяхте полезни Smile
Reply

#15
Надявам се да съм полезен,това е модел В40 Tongue
Напиши поне за кой модел става въпрос Smile
V40 1.9 TDI '98 - Black Edition
Reply

#16
Надявам се да съм полезен,това е модел В40 Tongue
Напиши поне за кой модел става въпрос Smile


Attached Files
.doc   Tablo.doc (Size: 5.26 MB / Downloads: 300)
V40 1.9 TDI '98 - Black Edition
Reply

#17
Seneca Wrote:Не ми свети половината табло и се чувствам като половин човек :lol: Някой може ли да ми помогне? И още нещо. Защо скоростния ми лост шари нявсякъде и може ли да се стегне? И накрая. От два дни съм щастлив собственик на любима кола :roll:

На мене от време на време ми гаснеят от студа,но като се постопли в купето пак свееткат Big Grin
А за скоростния лост,от долу има едни втулки където се сменят :wink:
И накрая,добре дошъл и да почерпиш за колата Smile

Едит:Ето втулките на ск.лост
V40 1.9 TDI '98 - Black Edition
Reply

#18
Seneca Wrote:Не ми свети половината табло и се чувствам като половин човек :lol: Някой може ли да ми помогне? И още нещо. Защо скоростния ми лост шари нявсякъде и може ли да се стегне? И накрая. От два дни съм щастлив собственик на любима кола :roll:

На мене от време на време ми гаснеят от студа,но като се постопли в купето пак свееткат Big Grin
А за скоростния лост,от долу има едни втулки където се сменят :wink:
И накрая,добре дошъл и да почерпиш за колата Smile

Едит:Ето втулките на ск.лост


Attached Files
.doc   Sk.lost.doc (Size: 3.36 MB / Downloads: 229)
V40 1.9 TDI '98 - Black Edition
Reply

#19
Ще почерпя разбира се :wink: Вече разбрах всичко за проблемите, които имам на този етап. Сега остава да нямам други в следващите години. Волвото е най-добрата марка, която съм карал напоследък и съм много доволен от покупката. Е, малко се изръсих за козметични ремонти на първо време, но това си е задължително и се калкулира в цената :lol: Имам и още едно питане. Имам прокарани кабели за подгряване на седалките, дали ако си купя нагревателите втора употреба, ще мога да ги монтирам и да заработи и тази екстра?
Reply

#20
Ще почерпя разбира се :wink: Вече разбрах всичко за проблемите, които имам на този етап. Сега остава да нямам други в следващите години. Волвото е най-добрата марка, която съм карал напоследък и съм много доволен от покупката. Е, малко се изръсих за козметични ремонти на първо време, но това си е задължително и се калкулира в цената :lol: Имам и още едно питане. Имам прокарани кабели за подгряване на седалките, дали ако си купя нагревателите втора употреба, ще мога да ги монтирам и да заработи и тази екстра?
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)