The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
питане за отчитането на бензин

#11
Мдам и моето С40 е така. Нядявах се че харча ми е 0 на 100 но вие ми развалихте мечтата Tongue
Волво S40 2.0Т 160Hp
Не е важно колко коня има под капака, а какво магаре стои зад волана.
Reply

#12
Мдам и моето С40 е така. Нядявах се че харча ми е 0 на 100 но вие ми развалихте мечтата Tongue
Волво S40 2.0Т 160Hp
Не е важно колко коня има под капака, а какво магаре стои зад волана.
Reply

#13
това с разход 0/100км. е супер ама''мечти''
volvo v40 2.0 140к.с.
Reply

#14
това с разход 0/100км. е супер ама''мечти''
volvo v40 2.0 140к.с.
Reply

#15
така е момчета,като наливате с оная ми фуния докато прелее Big Grin
моя датчик е прост от 0-60 ама като се напълни до горе излиза от 60 карам си около 160 км градско докато слезе на 60.Ама ваще са електронни и може малко да се бъркат :?
V40 1.9 TDI '98 - Black Edition
Reply

#16
така е момчета,като наливате с оная ми фуния докато прелее Big Grin
моя датчик е прост от 0-60 ама като се напълни до горе излиза от 60 карам си около 160 км градско докато слезе на 60.Ама ваще са електронни и може малко да се бъркат :?
V40 1.9 TDI '98 - Black Edition
Reply

#17
И при мен това нещо много ме дразни. Веднъж даже ми свърши бензина, защото вече реших да не му вярвам.
Един път показва, че остават 50км, друг път вика FUEL. истината е, че то изчислява как караш последните 20км и преценя ако продължиш със същия стил на каране докъде ще стигнеш. А мигането е отчайващо.
Reply

#18
И при мен това нещо много ме дразни. Веднъж даже ми свърши бензина, защото вече реших да не му вярвам.
Един път показва, че остават 50км, друг път вика FUEL. истината е, че то изчислява как караш последните 20км и преценя ако продължиш със същия стил на каране докъде ще стигнеш. А мигането е отчайващо.
Reply

#19
radodaskalov Wrote:истината е, че то изчислява как караш последните 20км и преценя ако продължиш със същия стил на каране докъде ще стигнеш.

Да,наистина това е истината прав си Smile
V40 1.9 TDI '98 - Black Edition
Reply

#20
radodaskalov Wrote:истината е, че то изчислява как караш последните 20км и преценя ако продължиш със същия стил на каране докъде ще стигнеш.

Да,наистина това е истината прав си Smile
V40 1.9 TDI '98 - Black Edition
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)