The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Внимавайте за червено V40

#1
Пичове, взех парите от застраховката, а блъснатото Волво го купи някакъв майстор дето щял да го прави. Пиша, за да внимавате ако някой от вас или ваш познат реши да купува червено Волво V40 2.0 16V 98-ма. Възможно е да е моето. Малко отличителни белези: На средата на задната броня има лепенка СН, светъл салон, касетофон Pioneer с падащ панел, няма махагони, годишна винетка за тази година, на покрива няма релси, гуми Мишелин, но вероятно отзад, защото предните бяха срязани.
Иначе нищо добро не можах да намеря на пазара. Обиколих освен цяла София, а и Драгичево и Дупница..... нищо. Капарирах едно Пежо 405 комби дизел пак от СН, за да се возя. Дано да не се чупи много и като сбера някой лев ще ида до Холандия да си докарам едно V40. От време на време ще влизам да чета как я карате.

Лек ден и безаварийно
Reply

#2
Оценяваме тази информация. Дано наистина пежо се окаже колата ти, въпреки, че съм скептик относно всички френски коли...

Очакваме те на срещата! Задължително Wink
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#3
стига бре, това за Пежото нможах да го разбера, според мен трябваше да скочиш на 406 по добре, понеже ако не знаеш двигателите на 309 и 405 са еднакви при по тежка база на 405 познай, имах 209 преди и беше като ракета на старта заради леката база ;о), имай предвид че много им се чупи предното окачване заради дупките дори и при внимателно каране. Това е мойто мнение
Reply

#4
хамлет Wrote:много им се чупи предното окачване заради дупките дори и при внимателно каране. Това е мойто мнение

за предното окачване и френските коли и аз мога да го потвърдя.
Мечтата ми е да карам Краз в центъра на София!!!
Reply

#5
ела да ти продам мойто волво Big Grin
[Image: V.gif][Image: 0.gif][Image: L.gif][Image: V.gif][Image: 0.gif] [Image: 36_2_29.gif]
Reply

#6
такива са немалка част от колите на горубляне - лъснати наперени но здраво удряни и с превъртени км. колегата liubo_v40 има тотална щета а "майстора-джамбазин" ще направи от колата му "перфектен" автомобил. затова коли само отвън който има възможност. едно време преди 8-9г си правех форда при едно приятелче дето работеше в сервиза точно срещу борсата та той ми казваше ако си копувам кола от там да му я покажа щото половината коли били минали през тенекиджиския цех при тях а другата половина някъде другаде. на паркинга дето си държах служебната кола караха автовози. прибирам се от работа гледам стоварват поредната партида няма колометраж под 250-300к, скъсани тапицерии, прашасали и клеясали непипани от месеци или години, криви тенекии, счупени стъкларии, ужас . и хоп до складовете в дъното. след няколко дни лъснати не можеш ги позна и на по 120-150к - 50/100 намаление и поемат към...борсата.
да благодарим на любо в40 за предупреждението и който се е устремил към горубляне само с майстор-приятел за придружител и после задължително в сервиза за по-обстоен преглед
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#7
а някой може ли да ме светне как става връщането на км. Или дали познава някой който го прави и за колко лева се превъртат.
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#8
Във връзка с ударените коли:виж това
Ако не можеш да го поправиш-не го чупи повече.

[Image: line.gif]
Reply

#9
И аз съм се убедил - кола само отвън!!!
Като погледна обявя и видя 10-12 годишна кола на по 120 000 км ме напушва здраво смях. Само за сравнение: мой приятел си купи нова кола преди 4 месеца. Ползва колата само лично(не служебно). За 4 месеца е минал около 7 000 км.
за 1 година ще мине: 21 000
за 5 години са: 105 000
за 10 са: 210 000
Мечтата ми е да карам Краз в центъра на София!!!
Reply

#10
и тия км са в българия на кола за лично ползване, а западняците работят на по няколко десетки километри от дома си. доколкото съм сравнявал една кола там лична се кара мин 30к годишно и оп отиваме на 300к минимум за 10г а 12-15 годишните... не че няма и на по-малко истински километри ама те са рядкост. там рядко някой че си продаде колата на 138000 ( числото е едно от любимите за км другото е 156000 )щото муе на 3-4-5г и си е нова те и там не ги ринат парите с лопата. абе късмет си е
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)