The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Помощ с навигацията на волво

#41
А не може ли да се конвертира диска до по стария формат?
Reply

#42
Zdraveite !!! Az sam nov tuk i iskam da napravq edno zapitvane predi sedmica si kupih S60 D5 i si imashe originalen disk ot volvo za navigaciata no beshe stara ot i reshih da si zapisha druga po nova versia isteglih zapisah i kato slojih diska mi zaredi niakakva nova sistema a sled tova navigaciata mi otkaza totalno.niakoi ako moje da pomogne che e zle rabotata,a propusnah da vi kaja che i originalnia disk sega neiska da zaredi :?
Reply

#43
Здравейте моля за малко помощ относно навигацията, става въпрос за Volvo S80 модел 2005 година, когато закупих колата имаше оригинален диск за навигацията но включва само няколко държави от европа и диска е доста стар, влезнах в Piratebay има доста различни версии и не знам точно кое ще ми свърши работа.

Ето и дани за оригиналния диск, който навигацията си чете без проблем:

Дискът е двуслоен

VOLVO RTI DV-P2001/P28E/P1E-6

Part No. T1000-7921

На него пише NAVTEQ ON BOARD

Когато заредя дискът в ПЦ то ми излизат файлове със следното разширение .KWI .ME .IDX

Пишя всичко това за да разберете точно каква е навигацията Моля, някой просто да ми напише кое да дръпна или директен линк към навигацията, която ще ми свърши работа, не държа да има България искам просто Европа и да е сравнително нови карти, разбирасе до колкоот са излизали, също така ако има някакви специфични изисквания към дискът и при записването трикове моля споделете. Не можах да разбера този диск оригиналния какъв е точно защото на него ми излиза като го заредя че е DVD RW което ме съмнява, защото е оригинален и няма логика да е RW но все пакSmile
Благодаря предварително!!!!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)