The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Варна 06.04 Терапията!Среща за останалите тук...

#1
Здравейте на всички ,които по една или друга причина няма да успеете да отидете на "Ченге" Cry
Мисля ,че нищо не пречи срещата да се проведе по стандартния начин.
Лично аз "очи в очи " съм раздал 10-ина флаера и няма да е чеснтно ,евентуалните нови фенове да чакат другата варненска среща!
Имам уверението на Ицо 850 ,че ще е там а и надявам се много други ,които не ги тегли към село Big Grin

неделя 13.00 .Терапията
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#2
Здравейте на всички ,които по една или друга причина няма да успеете да отидете на "Ченге" Cry
Мисля ,че нищо не пречи срещата да се проведе по стандартния начин.
Лично аз "очи в очи " съм раздал 10-ина флаера и няма да е чеснтно ,евентуалните нови фенове да чакат другата варненска среща!
Имам уверението на Ицо 850 ,че ще е там а и надявам се много други ,които не ги тегли към село Big Grin

неделя 13.00 .Терапията
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#3
Там ще съм :!: :!: :!: Може като се съберем и да се присъединим към колегите на Ченге, ако не са приключили вечеBig Grin Big Grin Big Grin
<!-- m --><a class="postlink" href="http://ivailovgrad.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://ivailovgrad.com/</a><!-- m -->
ASS, GAS OR GRAS - NOBODY DRIVES FOR FREE
VOLVO 850 2,0 20V 143HP - Ръбчо
VOLVO 940 D24TIC 122HP - Red Devill
VOLVO 480 B18FT   120HP - Жабчо
Reply

#4
Там ще съм :!: :!: :!: Може като се съберем и да се присъединим към колегите на Ченге, ако не са приключили вечеBig Grin Big Grin Big Grin
<!-- m --><a class="postlink" href="http://ivailovgrad.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://ivailovgrad.com/</a><!-- m -->
ASS, GAS OR GRAS - NOBODY DRIVES FOR FREE
VOLVO 850 2,0 20V 143HP - Ръбчо
VOLVO 940 D24TIC 122HP - Red Devill
VOLVO 480 B18FT   120HP - Жабчо
Reply

#5
Може може :lol: да си направим една Формула ,преди формулата.Все пак до там са 70-80 км. и ви уверявам ,че пътя е перфектен.!
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#6
Може може :lol: да си направим една Формула ,преди формулата.Все пак до там са 70-80 км. и ви уверявам ,че пътя е перфектен.!
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#7
Какво печели победителя :lol:
Volvo  480Turbo 1989
Volvo  S40 2T    1998
Много ми харесва 480 ката, но си купих S 40 за да не ме мислят за беден
Volvo  S60 2.5T  AWD 2003
Volvo  S80 T6 AWD 2009
Volvo  V60 T5 Cross Country 2018 
Reply

#8
Какво печели победителя :lol:
Volvo  480Turbo 1989
Volvo  S40 2T    1998
Много ми харесва 480 ката, но си купих S 40 за да не ме мислят за беден
Volvo  S60 2.5T  AWD 2003
Volvo  S80 T6 AWD 2009
Volvo  V60 T5 Cross Country 2018 
Reply

#9
тест драйв на 343 Big Grin Big Grin Big Grin ,че скоро ще пътува --под аспарухов мост Cry Cry Cry
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#10
тест драйв на 343 Big Grin Big Grin Big Grin ,че скоро ще пътува --под аспарухов мост Cry Cry Cry
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)