The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Клуб Волво в Казанлък?!?!

#71
За клуба на господина Енчева мога да споделя, че ще направя всичко възможно да запозная "неговите хора" (клиенти) с алтернативата която дава нашият клуб. Толкова !!!
BOYCH Wrote:
Quote:Все пак на Раднев не съм му поръчал да запази джакузи на площада! :toothy1:
Бойч, я виж това джакузи дали ти харесва - на площада е :wink: :wink: :wink:
460 B18U
... Хора, обединявайте се! Вижте: нулата е нищо, но две нули вече значат нещо...
[Image: 16283]
Reply

#72
За клуба на господина Енчева мога да споделя, че ще направя всичко възможно да запозная "неговите хора" (клиенти) с алтернативата която дава нашият клуб. Толкова !!!
BOYCH Wrote:
Quote:Все пак на Раднев не съм му поръчал да запази джакузи на площада! :toothy1:
Бойч, я виж това джакузи дали ти харесва - на площада е :wink: :wink: :wink:


Attached Files Thumbnail(s)
   
460 B18U
... Хора, обединявайте се! Вижте: нулата е нищо, но две нули вече значат нещо...
[Image: 16283]
Reply

#73
Здравейте отново колеги. Това ми писмо е специално насочено към
г-н Раднев, а основното ми питане е как ще се подготвяме казанлъшките фенове да посрещнем колегите от страната на предстоящата Национална среща?!?! На бира ли ще разчитаме най-вече или да носим и твърди питиета?!? Отговора може би е " и бира и кой каквото носи", но е добре да се разберем предварително/да не се изложим пред колегите/ Big Grin .
Reply

#74
Здравейте отново колеги. Това ми писмо е специално насочено към
г-н Раднев, а основното ми питане е как ще се подготвяме казанлъшките фенове да посрещнем колегите от страната на предстоящата Национална среща?!?! На бира ли ще разчитаме най-вече или да носим и твърди питиета?!? Отговора може би е " и бира и кой каквото носи", но е добре да се разберем предварително/да не се изложим пред колегите/ Big Grin .
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)