The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Какви спортове харесвате?

#1
не питам за футбола, интересува ме какви спортове които не се предават често по телевизията хареесвате, аз лично много харесвам снукър и винаги когато го дават по евроспорт го гледам. Също и формула 1, но там е ясно :-)
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#2
Снукъра и на мен ми харесва, макар че от известно време много-много не се заглеждам по телевизора. Много се кефя на рали шампионата, на Париж-Дакар, състезанията с камиони по пресечен терен дето ги дават по Евроспорт, макар че напоследък не си спомням да съм гледал.
Тениса на корт също ми харесва и кърлинга.
Футбол и Формула 1 нещо не ми допадат, някакси са ми еднообразни.
Reply

#3
Общо взето каквито спортове харесвам, май такива и спортувам(с изключения). Харесвам тенис на маса, редовно гледам WRC(все още не го практикувам), също така съм и риболовец(само да махнат забраната...)
Мечтата ми е да карам Краз в центъра на София!!!
Reply

#4
с най различни дъски - сноуборд, скейтборд / ама съм тежичък вече и не се качвам/ сърф, риболов, футбол, париж дакар и наскар, ама формулата ми е скучна, туризъм всякакъв и навсякъде Big Grin
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#5
Гледам сме доста рибари, трябва да организираме някой излет да се видим на чист въздух и да се направим на рибари :-)
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#6
Формула 1, Футбол, Тениса на корт, Тениса на маса и спортове със ски. :wink:
[Image: BMWlogoUDM.jpg][Image: Clipboard121.jpg]
Reply

#7
Не се увличам по спорта.
Интересуват ме научни филми, филми, технически, за животните, експерименти, катаклизми и т.н. .
СПОРт - се изява на уменията им и се не са разбрани - когато неспечели дадения клуб, организация, човек!!! - хазартна работа Confusedhock:
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#8
аз не съм много спортист.. по-скоро спИртист - и в двата смисъла.
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#9
Ace Wrote:спИртист - и в двата смисъла.

демек приртуваш и външно и вътрешно? :lol:
значи ще стане риболовец от теб - колко бира отива покрай водоемите ако знаеш... :partyman:
Мечтата ми е да карам Краз в центъра на София!!!
Reply

#10
Vermax Wrote:
Ace Wrote:спИртист - и в двата смисъла.

демек приртуваш и външно и вътрешно? :lol:
значи ще стане риболовец от теб - колко бира отива покрай водоемите ако знаеш... :partyman:
абе.. ходи ми се много на риба да ви кажа. естествено не заради рибата Wink но ще трябва да е с преспиване щот после кой ще ме кара?
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)