The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Данък на S80 2.0 Т

#41
Специално за наща община кмета е подгонил службите, защото в КАТ са регистрирани автомобили, а в общината не са. Глобите ще са големи е казал кмето.
440 turbo --> S60 D5 automatic 2002 enjoy enjoy enjoy
Reply

#42
Специално за наща община кмета е подгонил службите, защото в КАТ са регистрирани автомобили, а в общината не са. Глобите ще са големи е казал кмето.
440 turbo --> S60 D5 automatic 2002 enjoy enjoy enjoy
Reply

#43
vmilev Wrote:Добре де, ккво ще стане ако не си регистрирам колата в данъчното? Май нищо. Защото мой приятел вече 3-та година така кара. Аз що по тъп ли съм че по 250 на година да давам?

Да ти кажа, немалко хора със солидно финансово положение са на същия принцип, та чак ми е обидно като ми се хвалят. И то ми е обидно, защото нито заплатата ми е като тяхната, нито колата, а аз си плащам за всичко, понеже вярвам, че ако се спазват правилата и законите и има морал, всички ще живеем по-добре, всичко ще ни е лесно, чисто, подредено и мъдро регламентирано. И вярвам, че ако им давам пример, тези хитреци, от тщестлавие ако щеш, да се покажат, че и те са нещо, може и да си променят поне малко манталитета и наистина за всичко да стига финансирането и да има смисъл да се плащат тези непосилни данъци.
945 Polar 1997
2.0 Turbo B200FT
1986 cc
4 cylinders, 8 valves
Compression ratio: 8.5:1
114 kW (155 PS) @ 5600 RPM
230 Nm @ 3600 RPM
M90 manual gearbox
Reply

#44
vmilev Wrote:Добре де, ккво ще стане ако не си регистрирам колата в данъчното? Май нищо. Защото мой приятел вече 3-та година така кара. Аз що по тъп ли съм че по 250 на година да давам?

Да ти кажа, немалко хора със солидно финансово положение са на същия принцип, та чак ми е обидно като ми се хвалят. И то ми е обидно, защото нито заплатата ми е като тяхната, нито колата, а аз си плащам за всичко, понеже вярвам, че ако се спазват правилата и законите и има морал, всички ще живеем по-добре, всичко ще ни е лесно, чисто, подредено и мъдро регламентирано. И вярвам, че ако им давам пример, тези хитреци, от тщестлавие ако щеш, да се покажат, че и те са нещо, може и да си променят поне малко манталитета и наистина за всичко да стига финансирането и да има смисъл да се плащат тези непосилни данъци.
945 Polar 1997
2.0 Turbo B200FT
1986 cc
4 cylinders, 8 valves
Compression ratio: 8.5:1
114 kW (155 PS) @ 5600 RPM
230 Nm @ 3600 RPM
M90 manual gearbox
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)