The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Останах без кола

#11
Леле Кала, моите съболезнования за колата! Направо съм в потрес! Слушам и не вярвам на очите си!
Приеми го от хубавата страна! Жена ти е добре! Пък и зестра може да ти донесе... Някое друго коленце! Smile
Да си жив и здрав!
Ако имаш нужда от нещо, и ако мога да помагна, свиркай!
GSM 0888386839
Клубна карта № 00095
Reply

#12
Леле Кала, моите съболезнования за колата! Направо съм в потрес! Слушам и не вярвам на очите си!
Приеми го от хубавата страна! Жена ти е добре! Пък и зестра може да ти донесе... Някое друго коленце! Smile
Да си жив и здрав!
Ако имаш нужда от нещо, и ако мога да помагна, свиркай!
GSM 0888386839
Клубна карта № 00095
Reply

#13
Кала, съжалявам и аз, разбира се за шока който си изживял, като си видял колата, както и в приключението в което те е вкарала шофьорката, /без да е шофьорка/, както разбрахме вече всички... :?

Важното е че всички са живи и здрави и на случката може да погледнем и от друга страна...
Например: от теоретично-хумористичната... и като опит! :roll: :oops: :twisted:

Та имам няколко въпроса ... :roll: :wink:

1. С колко км/ч. е направен опита за краш теста на живо и ... на твой гръб /в смисъл с твойта кола/, ако имаш инфо или какво казва Авто-техническата експертиза /АТЕ/, ако има между другото такава?...

2. Отворили са се някакви Еърбеци?

3. Прибра ли си четвъртата джанта, дето е хукнала да бяга ужасена от това, което шофьорката се е опитала да й стори?

4. Констатация: ... Варналий намазаха покрай това приключение /пак на твой гръб.../ така че стягай ценоразпис... :evil3:

5. Пак констатация: Е кажи Кала сега,
НЕ Е ЛИ МНОГО ЯКА ТАЯ КОЛА,
виж пътническата част на купето - не е мръднала, въпреки въртележките и забележи - не се е преобърнала! Confusedupz:

И накрая, ... пак за 70-ка гледкаш нали ... бих ти препоръчал наистина да огледаш и тея комбитата, защото са страшотни!
/V 70/

Не се кахъри, както сагата казва: всяко зло за добро ...
ще си вземеш още по-нова кола от любимата марка ... дори може да имаш късмет и на нещо още по-готино да случиш! В момента на това "опит" му се казва, а ти доста бързо напредваш с материала...
Пожелавам ти го КЪСМЕТА и за в бъдеще от все сърце и скоро с нещо ново да се похвалиш! :male:

УСПЕХ, Кала!
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#14
Кала, съжалявам и аз, разбира се за шока който си изживял, като си видял колата, както и в приключението в което те е вкарала шофьорката, /без да е шофьорка/, както разбрахме вече всички... :?

Важното е че всички са живи и здрави и на случката може да погледнем и от друга страна...
Например: от теоретично-хумористичната... и като опит! :roll: :oops: :twisted:

Та имам няколко въпроса ... :roll: :wink:

1. С колко км/ч. е направен опита за краш теста на живо и ... на твой гръб /в смисъл с твойта кола/, ако имаш инфо или какво казва Авто-техническата експертиза /АТЕ/, ако има между другото такава?...

2. Отворили са се някакви Еърбеци?

3. Прибра ли си четвъртата джанта, дето е хукнала да бяга ужасена от това, което шофьорката се е опитала да й стори?

4. Констатация: ... Варналий намазаха покрай това приключение /пак на твой гръб.../ така че стягай ценоразпис... :evil3:

5. Пак констатация: Е кажи Кала сега,
НЕ Е ЛИ МНОГО ЯКА ТАЯ КОЛА,
виж пътническата част на купето - не е мръднала, въпреки въртележките и забележи - не се е преобърнала! Confusedupz:

И накрая, ... пак за 70-ка гледкаш нали ... бих ти препоръчал наистина да огледаш и тея комбитата, защото са страшотни!
/V 70/

Не се кахъри, както сагата казва: всяко зло за добро ...
ще си вземеш още по-нова кола от любимата марка ... дори може да имаш късмет и на нещо още по-готино да случиш! В момента на това "опит" му се казва, а ти доста бързо напредваш с материала...
Пожелавам ти го КЪСМЕТА и за в бъдеще от все сърце и скоро с нещо ново да се похвалиш! :male:

УСПЕХ, Кала!


Attached Files Thumbnail(s)
   
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#15
Мойте съболезнования. Каквото и да кажа в случая, ще е вече късно.
Здрави да сте. Знам, ще пак Волво ще караш и ще имаме приятни мигове по срещите. Само я научи да не кара след като пие и да нямаме проблеми.
Поздрави!
volvo for life
Волво В70 '98 2,0 10V
И не забравяйте, че всяко натискане на спирачката, Ви бърка директно в джоба. Карайте предвиждайки!
Reply

#16
Мойте съболезнования. Каквото и да кажа в случая, ще е вече късно.
Здрави да сте. Знам, ще пак Волво ще караш и ще имаме приятни мигове по срещите. Само я научи да не кара след като пие и да нямаме проблеми.
Поздрави!
volvo for life
Волво В70 '98 2,0 10V
И не забравяйте, че всяко натискане на спирачката, Ви бърка директно в джоба. Карайте предвиждайки!
Reply

#17
Къса ми се сърцето като гледам снимките и ... до някъде като си представя как си се чувствал тогава, а и сега... Слава Богу, че въпреки всички перипетии всичко е протекло възможно най- добре за приятелката ти и не е пострадала! Курбана и според мен е хубаво да се направи... Пожелавам ти в скоро време да възстановиш загуба с нова, по- хубава придобивка !
"И тъй тайно и полека народя за неколко ноще порасте на няколко века!" - Иван Вазов.
Reply

#18
Къса ми се сърцето като гледам снимките и ... до някъде като си представя как си се чувствал тогава, а и сега... Слава Богу, че въпреки всички перипетии всичко е протекло възможно най- добре за приятелката ти и не е пострадала! Курбана и според мен е хубаво да се направи... Пожелавам ти в скоро време да възстановиш загуба с нова, по- хубава придобивка !
"И тъй тайно и полека народя за неколко ноще порасте на няколко века!" - Иван Вазов.
Reply

#19
Разбрах че , бил малкия дявол .Жалко за 70 ката нали сте здрави другото ще се оправи.Е вече ще имаш ити обица на ухото аз я нося вече бая време и все се сещам като настъпя газта . Big Grin
никога не е късно да станеш за резил
Клубна карта№00210
Reply

#20
Разбрах че , бил малкия дявол .Жалко за 70 ката нали сте здрави другото ще се оправи.Е вече ще имаш ити обица на ухото аз я нося вече бая време и все се сещам като настъпя газта . Big Grin
никога не е късно да станеш за резил
Клубна карта№00210
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)