The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Модели на VOLVO работещи с биодизел

#11
Да прави сте именно в това е проблема, че биодизела разяжда гумените уплътнения. А този проблем се решава само чрез използването на друг вид уплътнения. :lol:
Та питането ми е за официална информация по въпроса при кои двигатели този проблем е решен. Smile
А отностно промяна на състава му няма как просто такава е химическата му формула, а и като допълнителна информация той нестава за дълговременно съхранение тъй като в течение на няколко месеца се разлага 8)
Аз имам мускули, мене акъл ми нетребва!!!
Reply

#12
Да прави сте именно в това е проблема, че биодизела разяжда гумените уплътнения. А този проблем се решава само чрез използването на друг вид уплътнения. :lol:
Та питането ми е за официална информация по въпроса при кои двигатели този проблем е решен. Smile
А отностно промяна на състава му няма как просто такава е химическата му формула, а и като допълнителна информация той нестава за дълговременно съхранение тъй като в течение на няколко месеца се разлага 8)
Аз имам мускули, мене акъл ми нетребва!!!
Reply

#13
jijo мисля че караше с биодизел и не се оплаква. но дали е сменял нещо по уплътнения и маркучи не знам
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#14
jijo мисля че караше с биодизел и не се оплаква. но дали е сменял нещо по уплътнения и маркучи не знам
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#15
нищо не съм сменял карам си като пич вече 2 лято на 100% чист биодизел.
зимата нестава.
карат ми е директно в туби от рафинерията Лукойл. един приятел я зарежда със суров петрол и ми я изанся от там.
ходил съм на преглед на ГНП никой не може да познае че е карана с биодизел.
доста хора обаче се оплакват, да ви кажа явно има разлика, в едно село до Пловдив, Рогош също правят биодизел но на нашият мерцедес 190 91г. му се зетлачиха филтрите от него и ме е страх да карам с био.
просто добре трябва да се подбере от къде да се зарежда колата.
а също е хубаво на 3 резорвара био да изхарчете поне 30 литра чиста нафта, и във биото задължително добавка!!!!!!
Reply

#16
нищо не съм сменял карам си като пич вече 2 лято на 100% чист биодизел.
зимата нестава.
карат ми е директно в туби от рафинерията Лукойл. един приятел я зарежда със суров петрол и ми я изанся от там.
ходил съм на преглед на ГНП никой не може да познае че е карана с биодизел.
доста хора обаче се оплакват, да ви кажа явно има разлика, в едно село до Пловдив, Рогош също правят биодизел но на нашият мерцедес 190 91г. му се зетлачиха филтрите от него и ме е страх да карам с био.
просто добре трябва да се подбере от къде да се зарежда колата.
а също е хубаво на 3 резорвара био да изхарчете поне 30 литра чиста нафта, и във биото задължително добавка!!!!!!
Reply

#17
jijo99 Wrote:нищо не съм сменял карам си като пич вече 2 лято на 100% чист биодизел.
зимата нестава.
карат ми е директно в туби от рафинерията Лукойл. един приятел я зарежда със суров петрол и ми я изанся от там.
ходил съм на преглед на ГНП никой не може да познае че е карана с биодизел.
доста хора обаче се оплакват, да ви кажа явно има разлика, в едно село до Пловдив, Рогош също правят биодизел но на нашият мерцедес 190 91г. му се зетлачиха филтрите от него и ме е страх да карам с био.
просто добре трябва да се подбере от къде да се зарежда колата.
а също е хубаво на 3 резорвара био да изхарчете поне 30 литра чиста нафта, и във биото задължително добавка!!!!!!
За Volvo ли става въпрос и ако да, то би ли споделил с кой двигател си Smile
Аз имам мускули, мене акъл ми нетребва!!!
Reply

#18
jijo99 Wrote:нищо не съм сменял карам си като пич вече 2 лято на 100% чист биодизел.
зимата нестава.
карат ми е директно в туби от рафинерията Лукойл. един приятел я зарежда със суров петрол и ми я изанся от там.
ходил съм на преглед на ГНП никой не може да познае че е карана с биодизел.
доста хора обаче се оплакват, да ви кажа явно има разлика, в едно село до Пловдив, Рогош също правят биодизел но на нашият мерцедес 190 91г. му се зетлачиха филтрите от него и ме е страх да карам с био.
просто добре трябва да се подбере от къде да се зарежда колата.
а също е хубаво на 3 резорвара био да изхарчете поне 30 литра чиста нафта, и във биото задължително добавка!!!!!!
За Volvo ли става въпрос и ако да, то би ли споделил с кой двигател си Smile
Аз имам мускули, мене акъл ми нетребва!!!
Reply

#19
да волво С40 98година стандартния двигател рено, 1,9 ТДИ
Reply

#20
да волво С40 98година стандартния двигател рено, 1,9 ТДИ
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)