The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
КОЛЕГИ НЯКОИ ЗНАЕ ЛИ

ddxdd Wrote:shopa ако твоето волво е 97 година ти трябва километраж от първия вид втория е за модела след 99 г. На моделите до 99 г дисплея е камуфлажен има модели които показват само външната температура но за инфо център ти трябва ново табло от първия тип барче копче и термометър тука е описано по подробно.
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=29&t=6470&start=0">viewtopic.php?f=29&t=6470&start=0</a><!-- l -->
Благодарско за бързия и изчерпателен отговор !
Reply

ddxdd Wrote:shopa ако твоето волво е 97 година ти трябва километраж от първия вид втория е за модела след 99 г. На моделите до 99 г дисплея е камуфлажен има модели които показват само външната температура но за инфо център ти трябва ново табло от първия тип барче копче и термометър тука е описано по подробно.
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=29&t=6470&start=0">viewtopic.php?f=29&t=6470&start=0</a><!-- l -->
Благодарско за бързия и изчерпателен отговор !
Reply

Ванка, извини ме за въпроса , но би ли ми казал какви данни подава инфоцентъра и дали на моето оригинално табло/V40/97/1,8/16V/ може да се монтира термометър за външна температура или трябва да го сменям? Благодаря.
Reply

Ванка, извини ме за въпроса , но би ли ми казал какви данни подава инфоцентъра и дали на моето оригинално табло/V40/97/1,8/16V/ може да се монтира термометър за външна температура или трябва да го сменям? Благодаря.
Reply

Знам, че темата е леко стара, но искам да я допълня, защото тя ме зариби доста.
Исках и на баща ми на Волво-то В40 2001-ва 1.9Д да му сложа темпомат и инфо център.
Купих като за начало бутона за инфо центъра и барчето, на което се слага той.
Отварям таблото - и не мога да повярвам - няма окабеляване за бутона за инфо центъра Sad
Но не се отказах - купих табло, което е с дисплей под нафтомера и температурата на двигателя, но е разрешено само за изобразяване на външната температура. Сложих датчика отпред между радиатора и бронята - и вече има външна температура Smile Пак е някакво утешение, че е без бордови компютър.
За темпомата стои по-сложно въпроса - за дизела 115 коня от Рено, с който е Волво-то, който се слага на Лагуна 2 се слага само ръчката с бутоните за тепомата (това при Лагуната) и палиш и пееш Smile но не и при Волво-то.
Системата на вакуумен принцип, която е при бензиновите В40 С40 трябва да се инсталира и при този дизел, който е с електронен педал на газта.
След като видях, че нямам нито окабеляването за бутона за темпомата на лоста за мигачите, нито съединитела покрай касетофона, на който се закача, така нареченето реле за темпомата (което си е направо ECU за cruise control) - пак се отказах Sad и сега пак на магистралата подпираме педала на газта с тухла Smile
Останах с някои излишни части, които накупих преди да разглобя Волвака, така че който има желание за части на горната тематика - да погледне раздел Продава.
Хубаво е преди да се предприеме каквото и да е пазаруване, да се разглобят местата, където ще се инсталират различните елементи, да се провери за окабеляване - не, че не може и кабелите да се свалят от кола донор, но е много по-неудобно.
Reply

Колеги, опитахме с Vesko_m да сложим инфо център на С40 2004, но включването на бутона към съществуващата букса не доведе до резултат. Опитахме с 2 вида бутон. Явно е необходимо още нещо, ако някой има идеи или познания моля за съвет.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)