The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Катализатор!!!

#81
Здравейте!От няколко дни съм щастлив собственик на Volvo V40,но като всяка стара кола,още повече на впечатляващите 230 000 км,то си дойде с проблемите...Та питането ми към г-н Лазаров е:Каква е цената на катализаторно гърне,заедно с поставянето? Става въпрос за Volvo V40,96г.,1.8,16V! Колата е произведена м.Ноември посочената година,ако е от значение...Благодаря предварително!
Reply

#82
Здравейте!От няколко дни съм щастлив собственик на Volvo V40,но като всяка стара кола,още повече на впечатляващите 230 000 км,то си дойде с проблемите...Та питането ми към г-н Лазаров е:Каква е цената на катализаторно гърне,заедно с поставянето? Става въпрос за Volvo V40,96г.,1.8,16V! Колата е произведена м.Ноември посочената година,ако е от значение...Благодаря предварително!
Reply

#83
Petbul Wrote:Здравейте!От няколко дни съм щастлив собственик на Volvo V40,но като всяка стара кола,още повече на впечатляващите 230 000 км,то си дойде с проблемите...Та питането ми към г-н Лазаров е:Каква е цената на катализаторно гърне,заедно с поставянето? Става въпрос за Volvo V40,96г.,1.8,16V! Колата е произведена м.Ноември посочената година,ако е от значение...Благодаря предварително!

Колега, в момента е 130 лв.с монтажа и 2 год. гаранция.
Reply

#84
Petbul Wrote:Здравейте!От няколко дни съм щастлив собственик на Volvo V40,но като всяка стара кола,още повече на впечатляващите 230 000 км,то си дойде с проблемите...Та питането ми към г-н Лазаров е:Каква е цената на катализаторно гърне,заедно с поставянето? Става въпрос за Volvo V40,96г.,1.8,16V! Колата е произведена м.Ноември посочената година,ако е от значение...Благодаря предварително!

Колега, в момента е 130 лв.с монтажа и 2 год. гаранция.
Reply

#85
Темата още ли е актуална .... от Август миналата година.... Подобно на колегата от по-предния пост - нов собственик на ВОЛВО С40 96 дек. 1.8 16В (В4184S). Има ли вариант да ми го монтират тук (само изработката да е от теб). Плащането и транспорта - от познати, които пътуват редовно.
Другия възможен (за мен) вариант е съботен или неделен ден, стига да работите ....
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#86
Здравейте,

Даби ще можете да ни осветлите /доколкото е възможно без да се нарушава търговската тайна/ какво представлява тази нова технология за рециклиране на катализатора? :roll:
Reply

#87
Малко не се включвам в хода на мненията, но по интернет се намират евтини катализатори от читави фирми, които после г-н Лазаров може да ви постави:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://en.bsr.se/products/4225000/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://en.bsr.se/products/4225000/</a><!-- m -->
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.volvomotorsports.com/catalog/product_info.php?cPath=1&products_id=80" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.volvomotorsports.com/catalog ... ucts_id=80</a><!-- m -->
аз лично не съм си взел, но в по-далечен план със сигурност.
Поздрави!
S402.0T99 - на части
S402.0T01
Reply

#88
yuckuJackD Wrote:Темата още ли е актуална .... от Август миналата година.... Подобно на колегата от по-предния пост - нов собственик на ВОЛВО С40 96 дек. 1.8 16В (В4184S). Има ли вариант да ми го монтират тук (само изработката да е от теб). Плащането и транспорта - от познати, които пътуват редовно.
Другия възможен (за мен) вариант е съботен или неделен ден, стига да работите ....

Имам почивки и през работните дни от седмицата, така че пълни бутилката с газ до горе, разбери се с човека и ще ида да ти сменя катализатора Smile Щях да ти го кажа това и за други административни или сервизни въпроси, на които не е нужно да си там. Ще ударя едно-две рамена.
Тъкмо ще се разходя за твоя сметка с твоята кола :roll:
volvo for life
Волво В70 '98 2,0 10V
И не забравяйте, че всяко натискане на спирачката, Ви бърка директно в джоба. Карайте предвиждайки!
Reply

#89
хе-хе-хе пофта, а Smile
и аз искам тай.... Smile
но все пак внимавай какво си пожелаваш ....
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#90
ауспуси Лазаров Wrote:Колеги позачетох се, разбира се че има решение за оригиналният звук на автомобила и то без катализатор. Това се постига с катализаторното гърне, което няма нищо общо с резонатор. Катализаторното гърне изпълнява всички функции на катализатора относно шумност, работа на двигател, разход на гориво, мощност и др. показатели заложени от завода производител, но не пречиства газовете. Не се запушва като катализатора защото във вътрешната му инсталация няма филтриращ елемент.

Чух много добри отзиви за сервиза на Летоструй. Да попитам за S40 1,8 колко ще е смяната на стар катализатор с такова катализаторно гърне. Евентуална отстъпка за оставянето на стария катализатор прави ли се и т.н.?
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)