The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем с возията и окачването на XC70/2005

#1
Здравейте фенове на Волво,
Имам следния проблем с XC70 D5/2005г. Вози доста твърдо и като влиза в дупки или по големи неравности, цялата кола се измества. Има ли начин да се коригира окачването та да вози по меко. Карах за няколко дни XC70/2008г. ами то вози като лодка и е като залепено за пътя. Та се питам не може ли от новто да се вземе пък на старото да се сложи та да се коригира тая возия. Направо старото вози като варел (извинете ме за думата ама много съм ядосан)? И още нещо Волвото с проблемното окачване е с активно шаси.

Volvo XC70 D5 185hp, automat, Four-C
Reply

#2
Здравейте фенове на Волво,
Имам следния проблем с XC70 D5/2005г. Вози доста твърдо и като влиза в дупки или по големи неравности, цялата кола се измества. Има ли начин да се коригира окачването та да вози по меко. Карах за няколко дни XC70/2008г. ами то вози като лодка и е като залепено за пътя. Та се питам не може ли от новто да се вземе пък на старото да се сложи та да се коригира тая возия. Направо старото вози като варел (извинете ме за думата ама много съм ядосан)? И още нещо Волвото с проблемното окачване е с активно шаси.

Volvo XC70 D5 185hp, automat, Four-C
Reply

#3
без да съм сигурен, но един познат кара такова служебно, още на 5000-6000км му заминаха предните амортисьори и му ги смениха гаранционно в МП. Проблема ти на такъв ми прилича
Reply

#4
без да съм сигурен, но един познат кара такова служебно, още на 5000-6000км му заминаха предните амортисьори и му ги смениха гаранционно в МП. Проблема ти на такъв ми прилича
Reply

#5
Luben Manev Wrote:без да съм сигурен, но един познат кара такова служебно, още на 5000-6000км му заминаха предните амортисьори и му ги смениха гаранционно в МП. Проблема ти на такъв ми прилича

Вече ги смениха както Вие казахте но на 25 000км. Но проблема си остава.
Reply

#6
Luben Manev Wrote:без да съм сигурен, но един познат кара такова служебно, още на 5000-6000км му заминаха предните амортисьори и му ги смениха гаранционно в МП. Проблема ти на такъв ми прилича

Вече ги смениха както Вие казахте но на 25 000км. Но проблема си остава.
Reply

#7
Ако доцент Мевдов се заеме ,сигурно ще Ти реши проблема.

Ника във форума е mevdo ,пиши му на ЛС .

Ако ме набият за инфото ,ще черпиш със бира . Big Grin Big Grin Big Grin
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#8
Ако доцент Мевдов се заеме ,сигурно ще Ти реши проблема.

Ника във форума е mevdo ,пиши му на ЛС .

Ако ме набият за инфото ,ще черпиш със бира . Big Grin Big Grin Big Grin
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#9
Кангалов Wrote:Ако доцент Мевдов се заеме ,сигурно ще Ти реши проблема.

Ника във форума е mevdo ,пиши му на ЛС .

Ако ме набият за инфото ,ще черпиш със бира . Big Grin Big Grin Big Grin

С удоволствие само да решим проблема. Благодаря.
Reply

#10
Кангалов Wrote:Ако доцент Мевдов се заеме ,сигурно ще Ти реши проблема.

Ника във форума е mevdo ,пиши му на ЛС .

Ако ме набият за инфото ,ще черпиш със бира . Big Grin Big Grin Big Grin

С удоволствие само да решим проблема. Благодаря.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)