The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Motopfoe

#1
Колеги кажете ваше мнение за Мотопфое ,

#2
Колеги кажете ваше мнение за Мотопфое ,

#3
Защо?
volvo for life
Волво В70 '98 2,0 10V
И не забравяйте, че всяко натискане на спирачката, Ви бърка директно в джоба. Карайте предвиждайки!

#4
Защо?
volvo for life
Волво В70 '98 2,0 10V
И не забравяйте, че всяко натискане на спирачката, Ви бърка директно в джоба. Карайте предвиждайки!

#5
relaksa Wrote:Колеги кажете ваше мнение за Мотопфое , До колкото ми каза един мой много близък човек който работеше преди време там .Ми каза че са пълни измамници слагат стари части или изобщо и не слагат само лъжат хората Ако има служители на Волво да пишат

1 много смело твърдение и силно обвинение. Някакви факти или само си чул ....
2. едва ли се надяваш че точно тука ще си признаят за измамите.
3. може да не сме в много добри отношения и да ги плюеме, ама айде да е с някаква причина, а не просто ей така :evil:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes

#6
relaksa Wrote:Колеги кажете ваше мнение за Мотопфое , До колкото ми каза един мой много близък човек който работеше преди време там .Ми каза че са пълни измамници слагат стари части или изобщо и не слагат само лъжат хората Ако има служители на Волво да пишат

1 много смело твърдение и силно обвинение. Някакви факти или само си чул ....
2. едва ли се надяваш че точно тука ще си признаят за измамите.
3. може да не сме в много добри отношения и да ги плюеме, ама айде да е с някаква причина, а не просто ей така :evil:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes

#7
relaksa Wrote:Колеги кажете ваше мнение за Мотопфое , До колкото ми каза един мой много близък човек който работеше преди време там .Ми каза че са пълни измамници слагат стари части или изобщо и не слагат само лъжат хората Ако има служители на Волво да пишат

би ли ми казал името на този твой познат най-вероятно го познавам аз работя в тази фирма от 1996г. демек 12години никога не съм видял да се правят измами говорим за сериза в люлин. така че ако искаш докарай си колата и за лично ще те вкарам в сериза.

#8
relaksa Wrote:Колеги кажете ваше мнение за Мотопфое , До колкото ми каза един мой много близък човек който работеше преди време там .Ми каза че са пълни измамници слагат стари части или изобщо и не слагат само лъжат хората Ако има служители на Волво да пишат

би ли ми казал името на този твой познат най-вероятно го познавам аз работя в тази фирма от 1996г. демек 12години никога не съм видял да се правят измами говорим за сериза в люлин. така че ако искаш докарай си колата и за лично ще те вкарам в сериза.

#9
Колкото и да съм разочаровам,от нивото на обслужване и решаването на проблемите,не мога да твърдя , че има такива измами.

Винаги ,след посещение в сервиза и при подмяна на части ,са ми ги показвали .

Дори на предварителните огледи , са наблягали на конкретните детайли ,които са належащи за смяна.

уважаеми relaksa ,тук не е мястото ,да се правят необосновани интриги или да се плюе без доказателства.
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили

#10
Колкото и да съм разочаровам,от нивото на обслужване и решаването на проблемите,не мога да твърдя , че има такива измами.

Винаги ,след посещение в сервиза и при подмяна на части ,са ми ги показвали .

Дори на предварителните огледи , са наблягали на конкретните детайли ,които са належащи за смяна.

уважаеми relaksa ,тук не е мястото ,да се правят необосновани интриги или да се плюе без доказателства.
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)