The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
БУРГАС-Втора среща-12.07.2008-13.00ч.

#21
Zdravko_850 Wrote:
Mishell Wrote:... Ще стане готина среща! С вас сме духом!


Ама защо само духом,г-це Прецедател елате и тялом на срещата с нас

таман да украсите събитието Big Grin
Мдаааа.Здравко е прав.Така че мила шеФке е добре да се организирате и да ни посетите.И без това само при нас още не сте идвали нали?Пак Ви подканвам,който мисли да идва към Бургас на 12 юли да казва.Сряда най късно трябва да запазим кръчмата.Все пак сезона започна и местата са доста кът.
[Image: 16008.jpg]
Reply

#22
Zdravko_850 Wrote:
Mishell Wrote:... Ще стане готина среща! С вас сме духом!


Ама защо само духом,г-це Прецедател елате и тялом на срещата с нас

таман да украсите събитието Big Grin
Мдаааа.Здравко е прав.Така че мила шеФке е добре да се организирате и да ни посетите.И без това само при нас още не сте идвали нали?Пак Ви подканвам,който мисли да идва към Бургас на 12 юли да казва.Сряда най късно трябва да запазим кръчмата.Все пак сезона започна и местата са доста кът.
[Image: 16008.jpg]
Reply

#23
Проблем ли ще бъдат 2-3 места, ако дойда в последния момент?
Reply

#24
Проблем ли ще бъдат 2-3 места, ако дойда в последния момент?
Reply

#25
krass68 Wrote:Проблем ли ще бъдат 2-3 места, ако дойда в последния момент?
Мисля че НЕ.Но е добре все пак да се знае горе-долу колко приблизително да се запазят
[Image: 16008.jpg]
Reply

#26
krass68 Wrote:Проблем ли ще бъдат 2-3 места, ако дойда в последния момент?
Мисля че НЕ.Но е добре все пак да се знае горе-долу колко приблизително да се запазят
[Image: 16008.jpg]
Reply

#27
Със сигурност ще зная чак в петък.
Reply

#28
Със сигурност ще зная чак в петък.
Reply

#29
sasho_bg3 Wrote:
Zdravko_850 Wrote:
Mishell Wrote:... Ще стане готина среща! С вас сме духом!


Ама защо само духом,г-це Прецедател елате и тялом на срещата с нас

таман да украсите събитието Big Grin
Мдаааа.Здравко е прав.Така че мила шеФке е добре да се организирате и да ни посетите.И без това само при нас още не сте идвали нали?Пак Ви подканвам,който мисли да идва към Бургас на 12 юли да казва.Сряда най късно трябва да запазим кръчмата.Все пак сезона започна и местата са доста кът.

МНого ми се ще а сега още повече след такава покана. Ама май няма да успея имам преход до околностите на Троян уикенда, но до Бургас няма да стигна. Надявам се силно поне следващата среща да е скоро и да се организираме повече софиянци. Как ми се ходи на мореееSmile А пък на среща на клуба на морето, какво да говорим, то по гот от това няма Wink
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#30
sasho_bg3 Wrote:
Zdravko_850 Wrote:
Mishell Wrote:... Ще стане готина среща! С вас сме духом!


Ама защо само духом,г-це Прецедател елате и тялом на срещата с нас

таман да украсите събитието Big Grin
Мдаааа.Здравко е прав.Така че мила шеФке е добре да се организирате и да ни посетите.И без това само при нас още не сте идвали нали?Пак Ви подканвам,който мисли да идва към Бургас на 12 юли да казва.Сряда най късно трябва да запазим кръчмата.Все пак сезона започна и местата са доста кът.

МНого ми се ще а сега още повече след такава покана. Ама май няма да успея имам преход до околностите на Троян уикенда, но до Бургас няма да стигна. Надявам се силно поне следващата среща да е скоро и да се организираме повече софиянци. Как ми се ходи на мореееSmile А пък на среща на клуба на морето, какво да говорим, то по гот от това няма Wink
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)