The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
За столичните шофьори!

#1
На последък стана честа практика нагли крадци да бройкат хора носещи чанти от лаптоп или подобни. Най-пресен пример е този с моя тъст от оня ден, когато пазарувайки по пазара на Герена е привлякал явно вниманието на "оперативно интересни" лица. Влизайки в колата (невзрачен Гоуф ІІ) се установява, че предна лява е спаднала "спукана", следва суетене около колата, търсене на крикове и накрая - нема ми чантата!!!
Ако пък тази схема не сработи - наглеците се появяват и правят на загрижени помагачи, така че внимателно в такива случаи!!!
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

#2
На последък стана честа практика нагли крадци да бройкат хора носещи чанти от лаптоп или подобни. Най-пресен пример е този с моя тъст от оня ден, когато пазарувайки по пазара на Герена е привлякал явно вниманието на "оперативно интересни" лица. Влизайки в колата (невзрачен Гоуф ІІ) се установява, че предна лява е спаднала "спукана", следва суетене около колата, търсене на крикове и накрая - нема ми чантата!!!
Ако пък тази схема не сработи - наглеците се появяват и правят на загрижени помагачи, така че внимателно в такива случаи!!!
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

#3
Ами какво да кажа,това е стар обирджийски номер, от преди 10 години.Така ,че колеги ,при спукана гума на паркинг ,първо си пазете чантите.
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#4
Ами какво да кажа,това е стар обирджийски номер, от преди 10 години.Така ,че колеги ,при спукана гума на паркинг ,първо си пазете чантите.
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#5
И аз го знам много от отдавна тоя номер.За това си носия от ония малките (педалските както аз им викам :lol: ) чантички и там си слагам документи и пари.Винаги е преметната през рамото и ми седи отпред на гърдите.Пък нека да се пробва някой мангал (случва се да бия един път един циганин) :x
Volvo V40 1997г. 2.0 - EX
Volvo 850 1994г. 2.0 - EX
Honda Accord 2004г. 2.2 i-CTDI - EX
VW Touareg 2005г. 2.5 TDI - EX
Opel Astra 1994г. 1.6 - EX
Nissan Almera N16 2004г. 1.5 QG15, - Now
VW Passat 2006г. 2.0 TDI - Now
Ford Mondeo 2004г. 2.0 - Now
Reply

#6
И аз го знам много от отдавна тоя номер.За това си носия от ония малките (педалските както аз им викам :lol: ) чантички и там си слагам документи и пари.Винаги е преметната през рамото и ми седи отпред на гърдите.Пък нека да се пробва някой мангал (случва се да бия един път един циганин) :x
Volvo V40 1997г. 2.0 - EX
Volvo 850 1994г. 2.0 - EX
Honda Accord 2004г. 2.2 i-CTDI - EX
VW Touareg 2005г. 2.5 TDI - EX
Opel Astra 1994г. 1.6 - EX
Nissan Almera N16 2004г. 1.5 QG15, - Now
VW Passat 2006г. 2.0 TDI - Now
Ford Mondeo 2004г. 2.0 - Now
Reply

#7
Това е честа практика пред МосюБриколаж в Люлин.Съмнявам се да е само там,но за там го знам от опит.Гадна работа.
Най-здравото измежду автомобилите,най-красиво измежду танковете....
Всичко е много просто-само да се сетиш...
VOLVO FOR LIFE!!!!!!!
Reply

#8
Това е честа практика пред МосюБриколаж в Люлин.Съмнявам се да е само там,но за там го знам от опит.Гадна работа.
Най-здравото измежду автомобилите,най-красиво измежду танковете....
Всичко е много просто-само да се сетиш...
VOLVO FOR LIFE!!!!!!!
Reply

#9
Quote:Това е честа практика ...
Съмнявам се да е само там...
Гадна работа

Затова ... споделяйте, снимайте подозрителните или ... потенциално "оперативно интересните лица", бийте и пак ... споделяйте /та кръга на взаимопомощ и "напердаши.го.сам" / ...
да е от полза за всички.

На света много нови неща няма ... особено номерата на "гепардите", така че ... както е казал поета след 45-та година...

бдете с "атомна бобма в ръка" ... Big Grin

:flak: :minigun:
:gib:
:axe:
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#10
Quote:Това е честа практика ...
Съмнявам се да е само там...
Гадна работа

Затова ... споделяйте, снимайте подозрителните или ... потенциално "оперативно интересните лица", бийте и пак ... споделяйте /та кръга на взаимопомощ и "напердаши.го.сам" / ...
да е от полза за всички.

На света много нови неща няма ... особено номерата на "гепардите", така че ... както е казал поета след 45-та година...

бдете с "атомна бобма в ръка" ... Big Grin

:flak: :minigun:
:gib:
:axe:
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)