The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Сложих газов инжекцион

#1
Здравейте на всички. Сложих си газов инжекцион в БРЦ София. Секуент с Кейхин инжектори. Излезе ми 2230 лв. със стандартна бутилка. Гаранцията е 18 месеца. Нямам време да го карам но за 150 км. е ок. Няма разлика във вървежа и засега не мога да кажа за разлика в разходната норма. Монтажа го направиха за един ден и половина и много грамотно и чисто. Не съм си залепил лепенките за стъклата на които пише че имам газова уредба, въпреки че съм я узаконил и имам книжка и каквото трябва. Мисля си за догодина когато ще забранят колите да се движат на друго гориво освен на това за което е произведена заводски. Пълначката ми е в багажника и така никой не може да разбере на какво карам. Някой има ли повече инфо по въпроса?
Нещата, които приличат на други неща, често пъти приличат на другите неща повече от самите неща - всеизвестен факт!

Volvo S80 2.0T - 1999 г. за душата
Audi 80 1.8 за жената
BMW 316 служебно
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.save-darina.org">www.save-darina.org</a><!-- w -->
Reply

#2
Здравейте на всички. Сложих си газов инжекцион в БРЦ София. Секуент с Кейхин инжектори. Излезе ми 2230 лв. със стандартна бутилка. Гаранцията е 18 месеца. Нямам време да го карам но за 150 км. е ок. Няма разлика във вървежа и засега не мога да кажа за разлика в разходната норма. Монтажа го направиха за един ден и половина и много грамотно и чисто. Не съм си залепил лепенките за стъклата на които пише че имам газова уредба, въпреки че съм я узаконил и имам книжка и каквото трябва. Мисля си за догодина когато ще забранят колите да се движат на друго гориво освен на това за което е произведена заводски. Пълначката ми е в багажника и така никой не може да разбере на какво карам. Някой има ли повече инфо по въпроса?
Нещата, които приличат на други неща, често пъти приличат на другите неща повече от самите неща - всеизвестен факт!

Volvo S80 2.0T - 1999 г. за душата
Audi 80 1.8 за жената
BMW 316 служебно
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.save-darina.org">www.save-darina.org</a><!-- w -->
Reply

#3
Здравей, и моята кола е с турбо и се чудех няма ли да има някакви проблеми с тази газова? До колкото съм чувал то си е нова горивна система.
Волво S40 2.0Т 160Hp
Не е важно колко коня има под капака, а какво магаре стои зад волана.
Reply

#4
Здравей, и моята кола е с турбо и се чудех няма ли да има някакви проблеми с тази газова? До колкото съм чувал то си е нова горивна система.
Волво S40 2.0Т 160Hp
Не е важно колко коня има под капака, а какво магаре стои зад волана.
Reply

#5
Проблеми никакви аз съм с българския "Фобос" и за сега вече 8000 км. никакви проблеми. Моята също е с турбо 160 к.с.
Reply

#6
Проблеми никакви аз съм с българския "Фобос" и за сега вече 8000 км. никакви проблеми. Моята също е с турбо 160 к.с.


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

#7
На мен на няколко места ми казват че на турбо газов инжекцион не ставало добре.Явно има хора които могат и правят и такива които немогат и дават "компетентни" мнения.
Колко ли газ гълта такъв турбо мотор на градско? :roll:
Reply

#8
На мен на няколко места ми казват че на турбо газов инжекцион не ставало добре.Явно има хора които могат и правят и такива които немогат и дават "компетентни" мнения.
Колко ли газ гълта такъв турбо мотор на градско? :roll:
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)