The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Няма акумулатор - няма дистанционно, ни имобилайзер...

#1
Здравейте, колеги (от един зелен пишман-шофьор)!
Такъв проблем: около седмица не съм се завъртал около колата - работа и пак работа (в40 /1998г, купена преди около 2 седмици). И - няма грам ток, ама никакъв. Даже часовникът и имобилайзерът бяха угаснали. Е, пообиколих, купих си зарядно (че зареден акумулатор не намерих в събота късен следобед). Дотук уж добре, запали, тръгна.

ОБАЧЕ:
дистанционното все едно че го няма, имобилайзерът също не заработи.
Ами сега? Някой може ли да ме светне по въпроса?
Предварително благодаря на всеки, който се хване да помогне!
Reply

#2
Здравейте, колеги (от един зелен пишман-шофьор)!
Такъв проблем: около седмица не съм се завъртал около колата - работа и пак работа (в40 /1998г, купена преди около 2 седмици). И - няма грам ток, ама никакъв. Даже часовникът и имобилайзерът бяха угаснали. Е, пообиколих, купих си зарядно (че зареден акумулатор не намерих в събота късен следобед). Дотук уж добре, запали, тръгна.

ОБАЧЕ:
дистанционното все едно че го няма, имобилайзерът също не заработи.
Ами сега? Някой може ли да ме светне по въпроса?
Предварително благодаря на всеки, който се хване да помогне!
Reply

#3
Данеби пък да се е скапала и батерията на дистанционното,лампичката му поне светва ли?
Алармата заводска ли е?
Казваш имобилаизера не прави нищо,иначе казано колата си запали без дистанционното да се е намесвало?
Най-здравото измежду автомобилите,най-красиво измежду танковете....
Всичко е много просто-само да се сетиш...
VOLVO FOR LIFE!!!!!!!
Reply

#4
Данеби пък да се е скапала и батерията на дистанционното,лампичката му поне светва ли?
Алармата заводска ли е?
Казваш имобилаизера не прави нищо,иначе казано колата си запали без дистанционното да се е намесвало?
Най-здравото измежду автомобилите,най-красиво измежду танковете....
Всичко е много просто-само да се сетиш...
VOLVO FOR LIFE!!!!!!!
Reply

#5
програмирай си дистанционното
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Reply

#6
програмирай си дистанционното
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Reply

#7
А как се програмира дистанционно?
Имобилайзерът не святка изобщо, отключвам колата с ключа и паля. Да, алармата е заводска.
Батериите на дистанционното вече ги смених - пък и малко трудно биха се скапали едновременно и на двете.
Reply

#8
А как се програмира дистанционно?
Имобилайзерът не святка изобщо, отключвам колата с ключа и паля. Да, алармата е заводска.
Батериите на дистанционното вече ги смених - пък и малко трудно биха се скапали едновременно и на двете.
Reply

#9
Как позна,че имаш аларма?Наличието на дистанционно/оригинално за някякво Волво/ не е гаранция за съществуване на монтирана аларма!При мен беше същата история и сега си имам дистанционно което не е за тази кола.Монтирах си аларма,но трябваше да сменя и бравата на шофьорската врата,защото беше само един обикновен контакт към централното заключване и монтирах и един допълнителен бутон към нея и ....Сега всичко си работи както трябва.
В мотопфое установиха липсата на аларма!За 15 мин проверка=48 лв без ДДС.Да са живи и здрави! Confusedhock:
Reply

#10
Как позна,че имаш аларма?Наличието на дистанционно/оригинално за някякво Волво/ не е гаранция за съществуване на монтирана аларма!При мен беше същата история и сега си имам дистанционно което не е за тази кола.Монтирах си аларма,но трябваше да сменя и бравата на шофьорската врата,защото беше само един обикновен контакт към централното заключване и монтирах и един допълнителен бутон към нея и ....Сега всичко си работи както трябва.
В мотопфое установиха липсата на аларма!За 15 мин проверка=48 лв без ДДС.Да са живи и здрави! Confusedhock:
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)