The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
някои да сподели ако знае

#11
здравеите и аз да се намеса за свещите неми стана ясно тиа от мп иридиевилиса или платинени и само свещи ли се смениат а кабели не трябвали питам заштото аз несам ги сменил от както имам колата а вече минах около 30хил км. затова
volvo v40 2.0 140к.с.
Reply

#12
здравеите и аз да се намеса за свещите неми стана ясно тиа от мп иридиевилиса или платинени и само свещи ли се смениат а кабели не трябвали питам заштото аз несам ги сменил от както имам колата а вече минах около 30хил км. затова
volvo v40 2.0 140к.с.
Reply

#13
Аз си купих от МП. На тях пише VOLVO, но са френско производство. Цена - към 52 лв. Не намирам разлика от старите - НЖК.
Казаха ми, че се сменят на 30 000 км.
Reply

#14
Аз си купих от МП. На тях пише VOLVO, но са френско производство. Цена - към 52 лв. Не намирам разлика от старите - НЖК.
Казаха ми, че се сменят на 30 000 км.
Reply

#15
В МотоПфое не са иридиеви.Кабелите са за смяна по твоя претценка Smile освен ако не светят Smile или като се втвърдят....
Качественните кабели са скъпи.За това не се сменят докато не стане напечено.
Мисля, че иридиевите и платинените свещи са добри но спрямо нормалните 3-точкови на NGK никой няма да усети разлика.
Принципно с иридиевите свещи всичко става по-оптимално,но ако се започне така...може да се сложат силиконови кабели...спортен филтър,чип...
Оригиналните Smile от МотоПфое мисля са сребърни.
Най-здравото измежду автомобилите,най-красиво измежду танковете....
Всичко е много просто-само да се сетиш...
VOLVO FOR LIFE!!!!!!!
Reply

#16
В МотоПфое не са иридиеви.Кабелите са за смяна по твоя претценка Smile освен ако не светят Smile или като се втвърдят....
Качественните кабели са скъпи.За това не се сменят докато не стане напечено.
Мисля, че иридиевите и платинените свещи са добри но спрямо нормалните 3-точкови на NGK никой няма да усети разлика.
Принципно с иридиевите свещи всичко става по-оптимално,но ако се започне така...може да се сложат силиконови кабели...спортен филтър,чип...
Оригиналните Smile от МотоПфое мисля са сребърни.
Най-здравото измежду автомобилите,най-красиво измежду танковете....
Всичко е много просто-само да се сетиш...
VOLVO FOR LIFE!!!!!!!
Reply

#17
значи пича в МП с които говорих,незнаел какви са -ама са тези Confusedhock: ,второ,изобщто не са триполюсни,и трето нямам кабели :lol: ,непитам за гъзария,а просто искам оптимална работа на двигателя,а свещтите в МП са 140 лв,бош иридиеви с поръчка 120 с отстъпка каквито е сложил германеца в момента,но понеже никаде няма инфо за фабричните а само сериен номер питам каква е разликата 8)
Reply

#18
значи пича в МП с които говорих,незнаел какви са -ама са тези Confusedhock: ,второ,изобщто не са триполюсни,и трето нямам кабели :lol: ,непитам за гъзария,а просто искам оптимална работа на двигателя,а свещтите в МП са 140 лв,бош иридиеви с поръчка 120 с отстъпка каквито е сложил германеца в момента,но понеже никаде няма инфо за фабричните а само сериен номер питам каква е разликата 8)
Reply

#19
Как така нямаш кабели?Каква е колата?Кой германец ги е сложил?Може би миналия собственник?
Както и да е,иридиевите са по-скъпи и са с по-дълъг живот,както и с малко по-оптимален режим на работа...
Аз лично съм си мислил да си сложа,но за моята кола в МотоПфое има чудесни триполюсни свещи,който едва ли отстъпват много на иридиевите освен по по-късия живот.
За да ти работи оптимално,си купи свещи каквито са по каталог Smile
Иначе разликата е това-по-дълъг живот и малко по-оптимална работа.
Най-здравото измежду автомобилите,най-красиво измежду танковете....
Всичко е много просто-само да се сетиш...
VOLVO FOR LIFE!!!!!!!
Reply

#20
Как така нямаш кабели?Каква е колата?Кой германец ги е сложил?Може би миналия собственник?
Както и да е,иридиевите са по-скъпи и са с по-дълъг живот,както и с малко по-оптимален режим на работа...
Аз лично съм си мислил да си сложа,но за моята кола в МотоПфое има чудесни триполюсни свещи,който едва ли отстъпват много на иридиевите освен по по-късия живот.
За да ти работи оптимално,си купи свещи каквито са по каталог Smile
Иначе разликата е това-по-дълъг живот и малко по-оптимална работа.
Най-здравото измежду автомобилите,най-красиво измежду танковете....
Всичко е много просто-само да се сетиш...
VOLVO FOR LIFE!!!!!!!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)