The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Спешна нужда от съвет

#11
nemoga i nemoga da namerq 4itavo volvo.gledam i s40 i v40 i nqma i nqma. utre pak sym na ogled.sprql sym se na edna v40.dano da mi izleze kysmeta. problema e 4e e 2,o 136 konq. kolko powe4e 6te gori ot 1.8 tazi kola? ima i o6te edin dert. kato q zapalih sweti okolo minuta minuta i polowina sweti lampata servise i sama si gasne,normalno li e towa? ako ne kakvo da o4akwam ???? dawaite mneniq 4e utre mai 6te q wzema.
izwinqwam se no nqmam kirilica na towa pc.
Reply

#12
nemoga i nemoga da namerq 4itavo volvo.gledam i s40 i v40 i nqma i nqma. utre pak sym na ogled.sprql sym se na edna v40.dano da mi izleze kysmeta. problema e 4e e 2,o 136 konq. kolko powe4e 6te gori ot 1.8 tazi kola? ima i o6te edin dert. kato q zapalih sweti okolo minuta minuta i polowina sweti lampata servise i sama si gasne,normalno li e towa? ako ne kakvo da o4akwam ???? dawaite mneniq 4e utre mai 6te q wzema.
izwinqwam se no nqmam kirilica na towa pc.
Reply

#13
2.0, няма да ти гори повече от 1.8, малко отгоре. Това че свети лампата "Сервис" значи че не е ресетната като е сменяно маслото или просто е дошло време да се сменя. Оправя се като я закачат на компютър или след 98-99г комбинация от контактния ключ и копче на таблото. Успех с покупката.
Volvo V40 1.9TD 1999
Reply

#14
2.0, няма да ти гори повече от 1.8, малко отгоре. Това че свети лампата "Сервис" значи че не е ресетната като е сменяно маслото или просто е дошло време да се сменя. Оправя се като я закачат на компютър или след 98-99г комбинация от контактния ключ и копче на таблото. Успех с покупката.
Volvo V40 1.9TD 1999
Reply

#15
i onezi ot salona towa mi kazaha no na takiva hi4 newqrwam.mersi za infoto kolega.dano utre da se pohwalq s volvo.
Reply

#16
i onezi ot salona towa mi kazaha no na takiva hi4 newqrwam.mersi za infoto kolega.dano utre da se pohwalq s volvo.
Reply

#17
Провери дали пуши отзад,някой да даде газ и ти гледай отзад,пробвай дали 1-ва и задна влизат лесно, виж като караш и спреш по рязко дали оборотите са стабилни. Малко съм карал бенз С40, но това се сещам за момента.
Volvo V40 1.9TD 1999
Reply

#18
Провери дали пуши отзад,някой да даде газ и ти гледай отзад,пробвай дали 1-ва и задна влизат лесно, виж като караш и спреш по рязко дали оборотите са стабилни. Малко съм карал бенз С40, но това се сещам за момента.
Volvo V40 1.9TD 1999
Reply

#19
kebo Wrote:i onezi ot salona towa mi kazaha no na takiva hi4 newqrwam.mersi za infoto kolega.dano utre da se pohwalq s volvo.

Е похвали се де?! Smile
Иначе, имаше 2 V40-ки в "Продава", гледа ли ги тях? Или ти искаш нещо по-ново..

Хайде пиши да ти завалят честитките!! :lol:
Programming is like sex - one mistake and you have to support it for the rest of your life.
----
Volvo S40, 1.8, '96
Reply

#20
kebo Wrote:i onezi ot salona towa mi kazaha no na takiva hi4 newqrwam.mersi za infoto kolega.dano utre da se pohwalq s volvo.

Е похвали се де?! Smile
Иначе, имаше 2 V40-ки в "Продава", гледа ли ги тях? Или ти искаш нещо по-ново..

Хайде пиши да ти завалят честитките!! :lol:


Attached Files
.doc   V40.doc (Size: 26.5 KB / Downloads: 1)
Programming is like sex - one mistake and you have to support it for the rest of your life.
----
Volvo S40, 1.8, '96
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)