The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Търся резервна гума - "патерица" за V40

#11
Mihov Wrote:Само за информация да ти кажа , че моята резервна гума е 14 " . По-голяма незнам дали ще влезе в дупката.
-главината е 67мм,каре-114.3мм.14" на задната влиза но на предната е по голям спирачният апарат и сте трябва да ги вартиш ! ! !
Reply

#12
Mihov Wrote:Само за информация да ти кажа , че моята резервна гума е 14 " . По-голяма незнам дали ще влезе в дупката.
-главината е 67мм,каре-114.3мм.14" на задната влиза но на предната е по голям спирачният апарат и сте трябва да ги вартиш ! ! !
Reply

#13
14 цоловата оригинална резервна джанта с оригиналната гума влиза съвсем точно на предния мост и не опира никъде. Изпитах го на "гърба си", когато пролетта ми се спука предна гума, която е 15цола и с размер 195/55.
Нямаше никакъв проблем, все пак производиталят със сигурност се е съобразил с вероятността да се спука предна гума и не би ни създал това напрежение с размяната им от заден на преден мост. Все пак говоря за оригиналната резервна гума 175/65/14.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#14
14 цоловата оригинална резервна джанта с оригиналната гума влиза съвсем точно на предния мост и не опира никъде. Изпитах го на "гърба си", когато пролетта ми се спука предна гума, която е 15цола и с размер 195/55.
Нямаше никакъв проблем, все пак производиталят със сигурност се е съобразил с вероятността да се спука предна гума и не би ни създал това напрежение с размяната им от заден на преден мост. Все пак говоря за оригиналната резервна гума 175/65/14.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#15
Аз имам 14-ка но опира в диска - сигурни ли сте че това е оригиналната резервна гума? Сменял съм дисковете във Шведската автомания не изключвам възможността да са ми я "тунинговали" с по големи дискове колата :evil:
Волво S40 2.0Т 160Hp
Не е важно колко коня има под капака, а какво магаре стои зад волана.
Reply

#16
Аз имам 14-ка но опира в диска - сигурни ли сте че това е оригиналната резервна гума? Сменял съм дисковете във Шведската автомания не изключвам възможността да са ми я "тунинговали" с по големи дискове колата :evil:
Волво S40 2.0Т 160Hp
Не е важно колко коня има под капака, а какво магаре стои зад волана.
Reply

#17
Ами аз споделих по-горе личния си опит и твърдя със сигурност, че оригиналната 14цолова резервна гума не опира, но наистина не съм сменял предни дискове/само съм им зачиствал осенъка с шлайф, вдигната и на 5та скорост/а самите дискове са оригиналните.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#18
Ами аз споделих по-горе личния си опит и твърдя със сигурност, че оригиналната 14цолова резервна гума не опира, но наистина не съм сменял предни дискове/само съм им зачиствал осенъка с шлайф, вдигната и на 5та скорост/а самите дискове са оригиналните.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#19
Аз също ти казах каква гума имам в багажника.
Не съм я сменял, невярвам и предишния собственик да е правил това упражнение.

vmilev Wrote:... сигурни ли сте че това е оригиналната резервна гума? ....

Какво повече да ти кажем?
Да се закълнем върху библията ли?
I'd like mornings better if they started later
Reply

#20
Аз също ти казах каква гума имам в багажника.
Не съм я сменял, невярвам и предишния собственик да е правил това упражнение.

vmilev Wrote:... сигурни ли сте че това е оригиналната резервна гума? ....

Какво повече да ти кажем?
Да се закълнем върху библията ли?
I'd like mornings better if they started later
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)