The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3 радиатора -1 перка

#21
milenhr Wrote:nikzorbas, къде точно се намира тази голяма тапа, която си махнал. Гледах, търсих, ама не видях такава на моето Волво. И на мен ми вдига температура в градски условия с пуснат климатик. Можеш ли да опишеш по-точно къде се намира, а ако имаш и рисунка още по-добре.
izprastam ti snimkite,triabva i tvoiat bronia da ima takava tapa,osven ako niakakva po osobena.
Reply

#22
milenhr Wrote:nikzorbas, къде точно се намира тази голяма тапа, която си махнал. Гледах, търсих, ама не видях такава на моето Волво. И на мен ми вдига температура в градски условия с пуснат климатик. Можеш ли да опишеш по-точно къде се намира, а ако имаш и рисунка още по-добре.
izprastam ti snimkite,triabva i tvoiat bronia da ima takava tapa,osven ako niakakva po osobena.
Reply

#23
milenhr Wrote:nikzorbas, къде точно се намира тази голяма тапа, която си махнал. Гледах, търсих, ама не видях такава на моето Волво. И на мен ми вдига температура в градски условия с пуснат климатик. Можеш ли да опишеш по-точно къде се намира, а ако имаш и рисунка още по-добре.
Reply

#24
milenhr Wrote:nikzorbas, къде точно се намира тази голяма тапа, която си махнал. Гледах, търсих, ама не видях такава на моето Волво. И на мен ми вдига температура в градски условия с пуснат климатик. Можеш ли да опишеш по-точно къде се намира, а ако имаш и рисунка още по-добре.


Attached Files Thumbnail(s)
               
Reply

#25
zdaveite, ot kade moga da si izto4a antifriza za da go smenja blagodarja
Reply

#26
И на мен така ми сълзеше радиатора. Сложих добавка против теч, но след време пак протече. Освен това ми се скапа парното. Накрая смених радиатор и продухвах малкия радиатор- на парното. Съветвам те да не се занимаваш с добавки, а да си сложиш нов радиатор, за да не го мислиш и да нямаш проблеми.
Reply

#27
misho0210 Wrote:zdaveite, ot kade moga da si izto4a antifriza za da go smenja blagodarja
Здравей, Мишо.
Ако ме попиташ как да си свалиш гащите за да се изходиш бих могъл да ти отговоря със същия успех... дали си с панталон, дънки, спортни шорти, бельото ти какво е и да не продължавам ...
1. Има правила - прчети ги и пиши на кирилица
2. Баба ванга - мир на праха й, не ми е роднина, така че сори.
3. Не се сещам за автомобил който да няма пробка отдолу на радиатора за тази цел, но твоят въпрос беше "мога ли без да се изцапам" - аз мога, пробката си я знам даже и без напипване, но ти така или иначе ще трябва да легнеш, а щом легнеш ще я видиш. 4 Волва са минали през ръцете ми и 4-те пробките им бяха оранжеви - контрастни, не могат да се изпуснат, и пак на всички инженерите са помислили и са оставили отворче в кората за да не се налага да я сваляш.
Тона ми може би звучи малко .... как да кажа - отвратителен, но за да ти докажа, че съм добронамерен, както и всички колеги, прочети си правилата, задай си коректно въпроса на БЪЛГАРСКИ, посочвайки данните на автомобила си (може да си попълниш и профила с пропуснатото инфо) и ще те "свържа" с илюстрирано ръководство по проблема ти. Както и инфо как точно става обезвъздушаването. По принцип тя сама си го прави стига да няма "компетентна" намеса от газаджий, но това е друга тема. Което пък ме навежда на мисълта, че смяната на охладителната течност е тема коментирана много пъти и ако се беше поразровил 100% щеше да я намериш Smile
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)