The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Фар (габарит) в40

#1
Поразгледах темите, но не открих нещо подобно затоВа ще задам върпоса тук.

Баща ми днес купи фар Кристален за волвото В40 (98г.)
но се оказа че няма място за габаритите. Просто не е предвидено място ?? някой сблъсквал ли се е с подобно нещо ?
Reply

#2
Поразгледах темите, но не открих нещо подобно затоВа ще задам върпоса тук.

Баща ми днес купи фар Кристален за волвото В40 (98г.)
но се оказа че няма място за габаритите. Просто не е предвидено място ?? някой сблъсквал ли се е с подобно нещо ?
Reply

#3
mauhata Wrote:Поразгледах темите, но не открих нещо подобно затоВа ще задам върпоса тук.

Баща ми днес купи фар Кристален за волвото В40 (98г.)
но се оказа че няма място за габаритите. Просто не е предвидено място ?? някой сблъсквал ли се е с подобно нещо ?

колега мисля,че кристалните са за след 2000 година и май се разминават с тея за 1998 година може би от там идва разликата
Качество на изгодна цена!

V40 2.0 140hp 1998г.
Reply

#4
mauhata Wrote:Поразгледах темите, но не открих нещо подобно затоВа ще задам върпоса тук.

Баща ми днес купи фар Кристален за волвото В40 (98г.)
но се оказа че няма място за габаритите. Просто не е предвидено място ?? някой сблъсквал ли се е с подобно нещо ?

колега мисля,че кристалните са за след 2000 година и май се разминават с тея за 1998 година може би от там идва разликата
Качество на изгодна цена!

V40 2.0 140hp 1998г.
Reply

#5
Оказа се просто Дефектна бройка. Относно това което си писал за преди 2000 г. в форума има доста писано. Не беше това проблема :lol:
Reply

#6
Оказа се просто Дефектна бройка. Относно това което си писал за преди 2000 г. в форума има доста писано. Не беше това проблема :lol:
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)