The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Съвет за радиатор

#1
Здравейте колеги.Преди два дни установих че радиатора ми има теч.Днес видях и самото място от където изтича антифриза.Дупчица колкото иглен връх от една страна на пластмасовата част.Когато колата е на ниски обороти не се вижда нищо.При високите обаче положението е друго-течноста хвърчи на тънка струя.Ходих при човек който лепи точно такива радиатори и той ми обясни,че при волво,радиатора не подлежи на ремонт.Същото ми каза и Ицо от Варна.Бих искал да чуя и други мнения по въпроса.Изключвам напълно слагането на добавки.Някой ако се сблъсквал със същия проблем и е открил начин този миниатюрен теч да спре без закупуването на нов радиатор,ще бъда благодарен ако сподели.
[Image: 16008.jpg]
Reply

#2
Здравейте колеги.Преди два дни установих че радиатора ми има теч.Днес видях и самото място от където изтича антифриза.Дупчица колкото иглен връх от една страна на пластмасовата част.Когато колата е на ниски обороти не се вижда нищо.При високите обаче положението е друго-течноста хвърчи на тънка струя.Ходих при човек който лепи точно такива радиатори и той ми обясни,че при волво,радиатора не подлежи на ремонт.Същото ми каза и Ицо от Варна.Бих искал да чуя и други мнения по въпроса.Изключвам напълно слагането на добавки.Някой ако се сблъсквал със същия проблем и е открил начин този миниатюрен теч да спре без закупуването на нов радиатор,ще бъда благодарен ако сподели.
[Image: 16008.jpg]
Reply

#3
Саше пластмасата се лепи ама щом тя е заминала значи че и питата вече се е скапала Cry
<!-- m --><a class="postlink" href="http://ivailovgrad.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://ivailovgrad.com/</a><!-- m -->
ASS, GAS OR GRAS - NOBODY DRIVES FOR FREE
VOLVO 850 2,0 20V 143HP - Ръбчо
VOLVO 940 D24TIC 122HP - Red Devill
VOLVO 480 B18FT   120HP - Жабчо
Reply

#4
Саше пластмасата се лепи ама щом тя е заминала значи че и питата вече се е скапала Cry
<!-- m --><a class="postlink" href="http://ivailovgrad.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://ivailovgrad.com/</a><!-- m -->
ASS, GAS OR GRAS - NOBODY DRIVES FOR FREE
VOLVO 850 2,0 20V 143HP - Ръбчо
VOLVO 940 D24TIC 122HP - Red Devill
VOLVO 480 B18FT   120HP - Жабчо
Reply

#5
ico850 Wrote:Саше пластмасата се лепи
Майстора не е на същото мнение Ице.Цитирам:"Шведите така правят радиаторите,че ако протече,просто се сменя с нов.Получава се износване на материала и няма основа как да се залепи.Това се получава обикновено при коли над 220 000км".Почти съм решил че ще купувам чисто нов.Не ми се рискува със чаркове втора употреба.Както каза Вили,вероятноста да попадна на лейка е огромна.Въпроса е във кои магазини да търся.В Бош продават ли такива работи?
[Image: 16008.jpg]
Reply

#6
ico850 Wrote:Саше пластмасата се лепи
Майстора не е на същото мнение Ице.Цитирам:"Шведите така правят радиаторите,че ако протече,просто се сменя с нов.Получава се износване на материала и няма основа как да се залепи.Това се получава обикновено при коли над 220 000км".Почти съм решил че ще купувам чисто нов.Не ми се рискува със чаркове втора употреба.Както каза Вили,вероятноста да попадна на лейка е огромна.Въпроса е във кои магазини да търся.В Бош продават ли такива работи?


Attached Files Thumbnail(s)
   
[Image: 16008.jpg]
Reply

#7
нисенс, виж в нета къде са им представителствата
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#8
нисенс, виж в нета къде са им представителствата
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#9
gadnia_metal Wrote:нисенс, виж в нета къде са им представителствата
Разрових се Свилене и какво да видя,едно от представителствата им е в Пловдив Big Grin .Ако нямаш нищо против да те ангажирам да провериш за цени.
[Image: 16008.jpg]
Reply

#10
gadnia_metal Wrote:нисенс, виж в нета къде са им представителствата
Разрових се Свилене и какво да видя,едно от представителствата им е в Пловдив Big Grin .Ако нямаш нищо против да те ангажирам да провериш за цени.
[Image: 16008.jpg]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)