The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Супер странно изкърцване при потегляне

#21
dango_ Wrote:При мен смяната на съединител излезе малко над 1200лв.

- комплект притискателен и феродов диск LUK - 300лв от магазин за авточасти
- лагер помпа - 204лв. от Мото Пфое /оригиналната е SKF/
накрая се оказа, че и маховика е заминал та ...
- маховик - 615лв. от Мото Пфое /оригиналния е LUK/
- на майстора за смяна на съединител - 120лв.
Общо = 1240лв.

... та препоръката ми е да не го чакаш да си замине хептен, да не отидеш и ти за смяна на маховик, че тогава нещата загрубяват !!!
То ясно,че не трабва да се чака,но стига да имаш възможност да го смених,а аз правих други ремонти сега,пък и нещо и газовата се скапа и не могат да я оправят и отива към подмяна 1300лв и почнах да издъхвам вече все пак съм беден студент :oops: :lol:
Volvo V40 1997г. 2.0 - EX
Volvo 850 1994г. 2.0 - EX
Honda Accord 2004г. 2.2 i-CTDI - EX
VW Touareg 2005г. 2.5 TDI - EX
Opel Astra 1994г. 1.6 - EX
Nissan Almera N16 2004г. 1.5 QG15, - Now
VW Passat 2006г. 2.0 TDI - Now
Ford Mondeo 2004г. 2.0 - Now
Reply

#22
dango_ Wrote:При мен смяната на съединител излезе малко над 1200лв.

- комплект притискателен и феродов диск LUK - 300лв от магазин за авточасти
- лагер помпа - 204лв. от Мото Пфое /оригиналната е SKF/
накрая се оказа, че и маховика е заминал та ...
- маховик - 615лв. от Мото Пфое /оригиналния е LUK/
- на майстора за смяна на съединител - 120лв.
Общо = 1240лв.

... та препоръката ми е да не го чакаш да си замине хептен, да не отидеш и ти за смяна на маховик, че тогава нещата загрубяват !!!
То ясно,че не трабва да се чака,но стига да имаш възможност да го смених,а аз правих други ремонти сега,пък и нещо и газовата се скапа и не могат да я оправят и отива към подмяна 1300лв и почнах да издъхвам вече все пак съм беден студент :oops: :lol:
Volvo V40 1997г. 2.0 - EX
Volvo 850 1994г. 2.0 - EX
Honda Accord 2004г. 2.2 i-CTDI - EX
VW Touareg 2005г. 2.5 TDI - EX
Opel Astra 1994г. 1.6 - EX
Nissan Almera N16 2004г. 1.5 QG15, - Now
VW Passat 2006г. 2.0 TDI - Now
Ford Mondeo 2004г. 2.0 - Now
Reply

#23
под въздушния филтър имаш тампон виж дали е стегнат здраво. Трябва да свалиш кутията на филтъра за да стигнеш до тампона.
Reply

#24
под въздушния филтър имаш тампон виж дали е стегнат здраво. Трябва да свалиш кутията на филтъра за да стигнеш до тампона.
Reply

#25
говорих си със сервиза.казвам че според мен реве от скоростна кутия или съединитела а те невярват.все пак караха колата предният ден и са наясно какво и е състоянието.според тях е някои тампон или ламарина.аз се отрепах да гледам ама всичко си е нормално според мен.в понеделник ще се разбере какво е .надявам се да е тампон че ..... а и доста доверие им имам на хората.вдъхнаха ми надежда.все пак я чуха вчера как пристъргва и имат доста опит и съживиха надеждичката ми.как се казва тоси тампон под въздушният филтър.там наистина не сме гледали , а и време нямаше вчера.
Reply

#26
говорих си със сервиза.казвам че според мен реве от скоростна кутия или съединитела а те невярват.все пак караха колата предният ден и са наясно какво и е състоянието.според тях е някои тампон или ламарина.аз се отрепах да гледам ама всичко си е нормално според мен.в понеделник ще се разбере какво е .надявам се да е тампон че ..... а и доста доверие им имам на хората.вдъхнаха ми надежда.все пак я чуха вчера как пристъргва и имат доста опит и съживиха надеждичката ми.как се казва тоси тампон под въздушният филтър.там наистина не сме гледали , а и време нямаше вчера.
Reply

#27
тампон на двигателя е и точно скърца удря при тръгване и спиране.
Може да му е дошло и времето ако е тои.
Reply

#28
тампон на двигателя е и точно скърца удря при тръгване и спиране.
Може да му е дошло и времето ако е тои.


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

#29
тампоните на двигателя - при ангренажа и централно на мотора доло до радиатора са перфектни.има ли о6те тампони ????този които спомена под въздушният какъв е ???? хлопане и лашкане няма никакво.само пристъргване като метал в метал при по динамично потегляне.тръгниш ли бавничко е идеална
Reply

#30
тампоните на двигателя - при ангренажа и централно на мотора доло до радиатора са перфектни.има ли о6те тампони ????този които спомена под въздушният какъв е ???? хлопане и лашкане няма никакво.само пристъргване като метал в метал при по динамично потегляне.тръгниш ли бавничко е идеална
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)