The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ключ за габарити светлини.

#1
Привет на всички.
Отдавна не съм се включвал, но нали знаете като ви понесе живота направо време не остава. Порових из форума но не намирам конкретна информация по-въпроса, който ме интересува. Може причината да е и в мене за което се извинявам предварително.
Та на въпроса. От скоро имам следния проблем: При завъртане на копчето на светлините на положение габарит, не свети нищо, като го притисна навътре светва иначе на позиция фарове, фаровете работят но габарита продължава да не свети. Може би му е дошло време за смяна. Видях във Вадиса не се сменя много трудно, но трябва да се купи ново. Някой може ли да подскаже от къде и на каква цена? Благодаря предварително. Smile Smile Smile
Reply

#2
Привет на всички.
Отдавна не съм се включвал, но нали знаете като ви понесе живота направо време не остава. Порових из форума но не намирам конкретна информация по-въпроса, който ме интересува. Може причината да е и в мене за което се извинявам предварително.
Та на въпроса. От скоро имам следния проблем: При завъртане на копчето на светлините на положение габарит, не свети нищо, като го притисна навътре светва иначе на позиция фарове, фаровете работят но габарита продължава да не свети. Може би му е дошло време за смяна. Видях във Вадиса не се сменя много трудно, но трябва да се купи ново. Някой може ли да подскаже от къде и на каква цена? Благодаря предварително. Smile Smile Smile
Reply

#3
Поръчва се не копчето, а ключът. Такъв ключ в Бг няма, поръчва се в Мото-пфое , а те - от Швеция и пристига за три седмици.
За смешната цена от само 308 лева.
Reply

#4
Поръчва се не копчето, а ключът. Такъв ключ в Бг няма, поръчва се в Мото-пфое , а те - от Швеция и пристига за три седмици.
За смешната цена от само 308 лева.
Reply

#5
пиши едно лс или се обади на колян / unicata / разпродава s70-ка на парче и май трябва да е здраво. може да се спазарите срещу някоя бира.

пп: и да не забравите посредника ей, ако стане хавата :wink:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#6
пиши едно лс или се обади на колян / unicata / разпродава s70-ка на парче и май трябва да е здраво. може да се спазарите срещу някоя бира.

пп: и да не забравите посредника ей, ако стане хавата :wink:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#7
Благодаря за съветите, ще се обадя на unicata .Въпреки всичко много ми се искаше да е ново, тази цена в Мото Пфое обаче малко ми се вижда височка незнам вие какво мислите Sad Sad Sad
Reply

#8
Благодаря за съветите, ще се обадя на unicata .Въпреки всичко много ми се искаше да е ново, тази цена в Мото Пфое обаче малко ми се вижда височка незнам вие какво мислите Sad Sad Sad
Reply

#9
Не разбрах само ако стане хавата с какво се уважава посредника? Smile Smile
Reply

#10
Не разбрах само ако стане хавата с какво се уважава посредника? Smile Smile
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)