The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Опции на централно заключване В40

#1
Здравейте колеги!

Поразрових се във форума но така и не открих това, което търся. Става въпрос за следното - много коли имат най-различни опции за централното заключване. Например колата да се заключва сама известно време след потегляне или известно време след спиране. Някой знае ли дали и нашите имат такива опции и как се активират, ако имат. Чвтох и книжката на колата, но и там не намерих нищо. Модела на колата ми е (в случай че не излезе подписа след обновяването на форума) - В40, 1999, 1,9D, 95HP.
Благодаря предварително на отзовалите се.
[Image: ab218468.gif]
Volvo V40, 1999, 1.9Diesel - 95HP
[Image: ab276647.gif]
Volvo V70, 2007, 2.4D5 - 185HP
Reply

#2
Здравейте колеги!

Поразрових се във форума но така и не открих това, което търся. Става въпрос за следното - много коли имат най-различни опции за централното заключване. Например колата да се заключва сама известно време след потегляне или известно време след спиране. Някой знае ли дали и нашите имат такива опции и как се активират, ако имат. Чвтох и книжката на колата, но и там не намерих нищо. Модела на колата ми е (в случай че не излезе подписа след обновяването на форума) - В40, 1999, 1,9D, 95HP.
Благодаря предварително на отзовалите се.
[Image: ab218468.gif]
Volvo V40, 1999, 1.9Diesel - 95HP
[Image: ab276647.gif]
Volvo V70, 2007, 2.4D5 - 185HP
Reply

#3
за такива опции незнам но аз искам да си направя като се заключи колата да и се вдигат автоматично стъклата Big Grin
Reply

#4
за такива опции незнам но аз искам да си направя като се заключи колата да и се вдигат автоматично стъклата Big Grin
Reply

#5
traffic Wrote:за такива опции незнам но аз искам да си направя като се заключи колата да и се вдигат автоматично стъклата Big Grin

Отговора е лесен.
Паставя се модул за 2 или 4 ел.стъкла и си готов Smile
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Reply

#6
traffic Wrote:за такива опции незнам но аз искам да си направя като се заключи колата да и се вдигат автоматично стъклата Big Grin

Отговора е лесен.
Паставя се модул за 2 или 4 ел.стъкла и си готов Smile
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Reply

#7
откъде се купува тоя модул, и дали разните алармаджии го имат?
Reply

#8
откъде се купува тоя модул, и дали разните алармаджии го имат?
Reply

#9
Имат го алармаджиите, въпроса е че до колкото знам, преди година някъде този модул струваше 180-200 лева. Като цяло... е хубаво да го има човек, все пак всеки забравя Smile
"И тъй тайно и полека народя за неколко ноще порасте на няколко века!" - Иван Вазов.
Reply

#10
Имат го алармаджиите, въпроса е че до колкото знам, преди година някъде този модул струваше 180-200 лева. Като цяло... е хубаво да го има човек, все пак всеки забравя Smile
"И тъй тайно и полека народя за неколко ноще порасте на няколко века!" - Иван Вазов.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)