The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тайни при ВОЛВО

#1
Отркривам нова тема в която всеки да сподели тайните който е научил за колата си, за да не се налага да откриваме топлата вода или да четем досадни ръководства! Нека темата да е за всички модели Волва.

1. Заключването на вратичката на резервоара става на 10-тата минута от заключване на автомобила.
2. При доближаване на S60 вратичката на резервоара се отключва сама.
3. При запален автомобил (S60) не се отваря багажника, трябва да се изгаси автомобила!

Давайте ако се сетите за нещо...
Arrow

П.С.
Ако темата не е за тук нека някой да я премести Smile
VOLVO S60 2001г. D5
VOLVO XC90 D5 ТЪРСИ СЕ!

[Image: a1_a1_28_11_1994_2_1a.gif]
Reply

#2
Отркривам нова тема в която всеки да сподели тайните който е научил за колата си, за да не се налага да откриваме топлата вода или да четем досадни ръководства! Нека темата да е за всички модели Волва.

1. Заключването на вратичката на резервоара става на 10-тата минута от заключване на автомобила.
2. При доближаване на S60 вратичката на резервоара се отключва сама.
3. При запален автомобил (S60) не се отваря багажника, трябва да се изгаси автомобила!

Давайте ако се сетите за нещо...
Arrow

П.С.
Ако темата не е за тук нека някой да я премести Smile
VOLVO S60 2001г. D5
VOLVO XC90 D5 ТЪРСИ СЕ!

[Image: a1_a1_28_11_1994_2_1a.gif]
Reply

#3
При 440 Бодигард

1. Багажника ми е с двойно заключване - с ключа и централното. За да се отключи трябва да са изпълнени и двете условия - с ключа да е отключено и в същото време и с централното. Обикновено заключвам само с централното но ако имам нещо по-ценно тогава врътвам и ключа.

Опаааа сега виждам че темата е в раздел: S/V/Cxx
Ако още някой колега с друг модел Volvo се обади ще я преместя
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#4
При 440 Бодигард

1. Багажника ми е с двойно заключване - с ключа и централното. За да се отключи трябва да са изпълнени и двете условия - с ключа да е отключено и в същото време и с централното. Обикновено заключвам само с централното но ако имам нещо по-ценно тогава врътвам и ключа.

Опаааа сега виждам че темата е в раздел: S/V/Cxx
Ако още някой колега с друг модел Volvo се обади ще я преместя
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)