The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща София 31.08, 12.00ч. пред НИМ

#71
авно този път боби не е идвал и сте си останали без баджове :lol:
сбирка на анонимните волво фенове Big Grin Big Grin
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#72
авно този път боби не е идвал и сте си останали без баджове :lol:
сбирка на анонимните волво фенове Big Grin Big Grin
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#73
gadnia_metal Wrote:авно този път боби не е идвал и сте си останали без баджове :lol:
сбирка на анонимните волво фенове Big Grin Big Grin
Аз и не се сетих да питам за тези баджове,но следващия път ще питам :oops:
Volvo V40 1997г. 2.0 - EX
Volvo 850 1994г. 2.0 - EX
Honda Accord 2004г. 2.2 i-CTDI - EX
VW Touareg 2005г. 2.5 TDI - EX
Opel Astra 1994г. 1.6 - EX
Nissan Almera N16 2004г. 1.5 QG15, - Now
VW Passat 2006г. 2.0 TDI - Now
Ford Mondeo 2004г. 2.0 - Now
Reply

#74
gadnia_metal Wrote:авно този път боби не е идвал и сте си останали без баджове :lol:
сбирка на анонимните волво фенове Big Grin Big Grin
Аз и не се сетих да питам за тези баджове,но следващия път ще питам :oops:
Volvo V40 1997г. 2.0 - EX
Volvo 850 1994г. 2.0 - EX
Honda Accord 2004г. 2.2 i-CTDI - EX
VW Touareg 2005г. 2.5 TDI - EX
Opel Astra 1994г. 1.6 - EX
Nissan Almera N16 2004г. 1.5 QG15, - Now
VW Passat 2006г. 2.0 TDI - Now
Ford Mondeo 2004г. 2.0 - Now
Reply

#75
raceteam Wrote:
Mihov Wrote:
EMETO1 Wrote:Коко, благодаря за мидичките Smile
ЕMETO1 - моля - радвам се , че ти харесаха...иначе щях да изтичам до морето да ти избера други !!! :oops:



raceteam Wrote:П.П.Твоето Волво черно ли е?Защото аз не видях друга В40-ка освен моята (или явно много съм се улисъл по ремонтите :lol: )
Колега - ти даже го кара моето VOLVO :lol:

Ха сега след като те подсетих , кажи - черно ли е ??? :lol: :lol: :lol:
А така ма ти що не казвазваш,че това си ти :lol: :lol: :lol: .Определено Волвото не е черно :oops: .
П.П.На аватара изглежда,че е черно и аз за това :oops:
П.П.2 Бях обещал да ти показвам как да си изчистиш петната от покрива трябваше да кажеш,че си ти Tongue
П.П.3 Ако знаех,че си ти щях да те подхвана да помогнеш за ключа за мигачите да си го направя да ми се връща,но нищо да има нещо и за другата среща :wink:



Аз , съм колега - аз, съм... Smile ама и ти не ме попита ...иначе щях веднага да си призная . Smile

Лоста за мигачите е важен и ако беше казал , че още не си отстранил проблема щяхме да се фокусираме първо върху него.

телефона ми е 0889 45 10 50 звънни ми да се разберем нещо...живея в Красно село а работата ми е предимно в Дружба .

Не ти обещавам че ще стане , но ще направя каквото мога.

... Big Grin и да знаеш другия път , че това съм Аз ! Big Grin
Volvo S70 2.5 TDI 1998 D5252T
[Image: 581732.png]
Reply

#76
raceteam Wrote:
Mihov Wrote:
EMETO1 Wrote:Коко, благодаря за мидичките Smile
ЕMETO1 - моля - радвам се , че ти харесаха...иначе щях да изтичам до морето да ти избера други !!! :oops:



raceteam Wrote:П.П.Твоето Волво черно ли е?Защото аз не видях друга В40-ка освен моята (или явно много съм се улисъл по ремонтите :lol: )
Колега - ти даже го кара моето VOLVO :lol:

Ха сега след като те подсетих , кажи - черно ли е ??? :lol: :lol: :lol:
А така ма ти що не казвазваш,че това си ти :lol: :lol: :lol: .Определено Волвото не е черно :oops: .
П.П.На аватара изглежда,че е черно и аз за това :oops:
П.П.2 Бях обещал да ти показвам как да си изчистиш петната от покрива трябваше да кажеш,че си ти Tongue
П.П.3 Ако знаех,че си ти щях да те подхвана да помогнеш за ключа за мигачите да си го направя да ми се връща,но нищо да има нещо и за другата среща :wink:



Аз , съм колега - аз, съм... Smile ама и ти не ме попита ...иначе щях веднага да си призная . Smile

Лоста за мигачите е важен и ако беше казал , че още не си отстранил проблема щяхме да се фокусираме първо върху него.

телефона ми е 0889 45 10 50 звънни ми да се разберем нещо...живея в Красно село а работата ми е предимно в Дружба .

Не ти обещавам че ще стане , но ще направя каквото мога.

... Big Grin и да знаеш другия път , че това съм Аз ! Big Grin
Volvo S70 2.5 TDI 1998 D5252T
[Image: 581732.png]
Reply

#77
raceteam Wrote:П.П.Твоето Волво черно ли е?Защото аз не видях друга В40-ка освен моята (или явно много съм се улисъл по ремонтите :lol: )
Колега - ти даже го кара моето VOLVO :lol:

Ха сега след като те подсетих , кажи - черно ли е ??? :lol: :lol: :lol:[/quote]
А така ма ти що не казвазваш,че това си ти :lol: :lol: :lol: .Определено Волвото не е черно :oops: .
П.П.На аватара изглежда,че е черно и аз за това :oops:
П.П.2 Бях обещал да ти показвам как да си изчистиш петната от покрива трябваше да кажеш,че си ти Tongue
П.П.3 Ако знаех,че си ти щях да те подхвана да помогнеш за ключа за мигачите да си го направя да ми се връща,но нищо да има нещо и за другата среща :wink:[/quote]



Аз , съм колега - аз, съм... Smile ама и ти не ме попита ...иначе щях веднага да си призная . Smile

Лоста за мигачите е важен и ако беше казал , че още не си отстранил проблема щяхме да се фокусираме първо върху него.

телефона ми е 0889 45 10 50 звънни ми да се разберем нещо...живея в Красно село а работата ми е предимно в Дружба .

Не ти обещавам че ще стане , но ще направя каквото мога.

... Big Grin и да знаеш другия път , че това съм Аз ! Big Grin[/quote]
Хаха ще се обадя ама ще е някъде след средата на месеце,че имам изпити и на работа ходя и нямам много време да се занимавам с колата Smile иначе аз съм от Младост.
П.П.Вече ще знам,че си ти 8)
Volvo V40 1997г. 2.0 - EX
Volvo 850 1994г. 2.0 - EX
Honda Accord 2004г. 2.2 i-CTDI - EX
VW Touareg 2005г. 2.5 TDI - EX
Opel Astra 1994г. 1.6 - EX
Nissan Almera N16 2004г. 1.5 QG15, - Now
VW Passat 2006г. 2.0 TDI - Now
Ford Mondeo 2004г. 2.0 - Now
Reply

#78
raceteam Wrote:П.П.Твоето Волво черно ли е?Защото аз не видях друга В40-ка освен моята (или явно много съм се улисъл по ремонтите :lol: )
Колега - ти даже го кара моето VOLVO :lol:

Ха сега след като те подсетих , кажи - черно ли е ??? :lol: :lol: :lol:[/quote]
А така ма ти що не казвазваш,че това си ти :lol: :lol: :lol: .Определено Волвото не е черно :oops: .
П.П.На аватара изглежда,че е черно и аз за това :oops:
П.П.2 Бях обещал да ти показвам как да си изчистиш петната от покрива трябваше да кажеш,че си ти Tongue
П.П.3 Ако знаех,че си ти щях да те подхвана да помогнеш за ключа за мигачите да си го направя да ми се връща,но нищо да има нещо и за другата среща :wink:[/quote]



Аз , съм колега - аз, съм... Smile ама и ти не ме попита ...иначе щях веднага да си призная . Smile

Лоста за мигачите е важен и ако беше казал , че още не си отстранил проблема щяхме да се фокусираме първо върху него.

телефона ми е 0889 45 10 50 звънни ми да се разберем нещо...живея в Красно село а работата ми е предимно в Дружба .

Не ти обещавам че ще стане , но ще направя каквото мога.

... Big Grin и да знаеш другия път , че това съм Аз ! Big Grin[/quote]
Хаха ще се обадя ама ще е някъде след средата на месеце,че имам изпити и на работа ходя и нямам много време да се занимавам с колата Smile иначе аз съм от Младост.
П.П.Вече ще знам,че си ти 8)
Volvo V40 1997г. 2.0 - EX
Volvo 850 1994г. 2.0 - EX
Honda Accord 2004г. 2.2 i-CTDI - EX
VW Touareg 2005г. 2.5 TDI - EX
Opel Astra 1994г. 1.6 - EX
Nissan Almera N16 2004г. 1.5 QG15, - Now
VW Passat 2006г. 2.0 TDI - Now
Ford Mondeo 2004г. 2.0 - Now
Reply

#79
graf_bezuhoff Wrote:После, който беше оцелял от тест-драйва (насмалко да си забравя чантето там, добре че има добри хора), се опита да внесе необходимите подобрения в собственото возило, при което прощалната ми гледка към паркинга беше редица от 5-6 волва с вдигнати капаци и разхвърляни гедорета по асфалта (и няколко чифта долни крайници сочещи небето нейде иззад мотора).

Това утепа всичката риба :mrgreen: и цаца тоже.
Влюбих се. Няма такъв салон и как му тичааа, познайте, гледам снимките и цъкам кат часовник, малкото черно бижу предполагам е на Alenn. То всъщност хич не е малко. Червено и черно, просто падам, класика Smile. И двойчица, колко кончета вихреят вътре? Страхотно е, супер, сега ме е дваж по яд че не можах да дойда.C30, XC70..и супер яка среща, дано се повтори Wink Искам кръгчее!И колегите от Сааб да се чувстват поканени винагиSmile
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#80
graf_bezuhoff Wrote:После, който беше оцелял от тест-драйва (насмалко да си забравя чантето там, добре че има добри хора), се опита да внесе необходимите подобрения в собственото возило, при което прощалната ми гледка към паркинга беше редица от 5-6 волва с вдигнати капаци и разхвърляни гедорета по асфалта (и няколко чифта долни крайници сочещи небето нейде иззад мотора).

Това утепа всичката риба :mrgreen: и цаца тоже.
Влюбих се. Няма такъв салон и как му тичааа, познайте, гледам снимките и цъкам кат часовник, малкото черно бижу предполагам е на Alenn. То всъщност хич не е малко. Червено и черно, просто падам, класика Smile. И двойчица, колко кончета вихреят вътре? Страхотно е, супер, сега ме е дваж по яд че не можах да дойда.C30, XC70..и супер яка среща, дано се повтори Wink Искам кръгчее!И колегите от Сааб да се чувстват поканени винагиSmile
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)