The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ВАРНЕСКОТО циганско лято ...05.10.2008 г

#11
Big Smile Wrote:Ааааа, Мевдо ни е обещал да ни дойде на гости в Пловдив, вие няма ли да го подкрепите Big Grin

Той да има късмет да закъснее за нашата среща така ще го "подкрепим" че... Big Grin Big Grin Big Grin
Volvo V40 2.0, 140 h.p. 1996, ГИ PowerJet
Reply

#12
Big Smile Wrote:Ааааа, Мевдо ни е обещал да ни дойде на гости в Пловдив, вие няма ли да го подкрепите Big Grin

Той да има късмет да закъснее за нашата среща така ще го "подкрепим" че... Big Grin Big Grin Big Grin
Volvo V40 2.0, 140 h.p. 1996, ГИ PowerJet
Reply

#13
Big Smile Wrote:Ааааа, Мевдо ни е обещал да ни дойде на гости в Пловдив, вие няма ли да го подкрепите Big Grin

Ами ние ,като Ви подкрепихме по миналата неделя,Вас защо Ви нямаше.Хаймани с хаймани. Big Grin Big Grin :lol:
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#14
Big Smile Wrote:Ааааа, Мевдо ни е обещал да ни дойде на гости в Пловдив, вие няма ли да го подкрепите Big Grin

Ами ние ,като Ви подкрепихме по миналата неделя,Вас защо Ви нямаше.Хаймани с хаймани. Big Grin Big Grin :lol:
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#15
Smile Да заповядат всички доброжелатели на марката -В О Л В О-. Като за домашно да помислят. Как и по какъв начин може да съществува един клубен и не чак толкова клубен автомобил. "Визирам идеята на Здравко" за откупуването на доста запазената 240-ка на Ицо Елкона"както го знаем" Ще има едно готово предложение което да обсъдим.
ТОВА Е ЕДНА ВОЛВО ИДЕЯ Която има за цел да спаси един достоен автомобил който от догодина влиза в класацията МЛАДО РЕТРО от гниене пред блока или от закупуването му от някой който ще го ползва като впрегатно животно--Благодаря предварително на всички които си направят труда да помислят около провокативния въпрос. :wink:
Reply

#16
Smile Да заповядат всички доброжелатели на марката -В О Л В О-. Като за домашно да помислят. Как и по какъв начин може да съществува един клубен и не чак толкова клубен автомобил. "Визирам идеята на Здравко" за откупуването на доста запазената 240-ка на Ицо Елкона"както го знаем" Ще има едно готово предложение което да обсъдим.
ТОВА Е ЕДНА ВОЛВО ИДЕЯ Която има за цел да спаси един достоен автомобил който от догодина влиза в класацията МЛАДО РЕТРО от гниене пред блока или от закупуването му от някой който ще го ползва като впрегатно животно--Благодаря предварително на всички които си направят труда да помислят около провокативния въпрос. :wink:
Reply

#17
Значи,ако няма други идеи за прекарване на поредната Варненска среща,аз ще си резервирам отново място пред телевизора.Ще си пусна на DVD то 2 те серии на "Ледена епоха" . :wink:
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#18
Значи,ако няма други идеи за прекарване на поредната Варненска среща,аз ще си резервирам отново място пред телевизора.Ще си пусна на DVD то 2 те серии на "Ледена епоха" . :wink:
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#19
Предложения ли няма .ААааа как така
На мен ми е домъчняло за 3-та буна, пък Smile
Лично утре ще мина от там и ако заведението работи ще запазя 30-т места
Обещавам утре вечер да дам отговор това ли ще е кръчмата
(не мисля че ще има трудности,летния сезон приключи почти)
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Reply

#20
Предложения ли няма .ААааа как така
На мен ми е домъчняло за 3-та буна, пък Smile
Лично утре ще мина от там и ако заведението работи ще запазя 30-т места
Обещавам утре вечер да дам отговор това ли ще е кръчмата
(не мисля че ще има трудности,летния сезон приключи почти)
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)