The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Малко туРинг и от мен (V40)

#41
Здрасти колега!!!
От няколко месеца имам Волво V40 2.0, даже и същия цвят като твоето!!!Искам да те питам изгорела ми е лампичката за осветяване на градусите на климатроника видех, че ти си ги сменявал. Как да я сложа извадих я и сега незнам как да я сложа, пробвах да извада целия панел ама не става....... :?: Smile
Reply

#42
Как се сваля панела на климатика - цък
Панела за фаровете - цък
Крушка, как, от къде, каква - Цък
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#43
Благодаря ти много колега!!!!!!!!!!
Reply

#44
Прочетох темата ти цялата отново за да вляза по-добре в ситуацията и мога да тги споделя ,че мен ме вълнуват същите неща Smile
Сега вчера диагностирах ,че тампоните на задната ми стабилизираща щанга са заминали ,но веднага ми дойде на ъкъла направо да сменя щангата защото моята е от тънките Sad ... Та ти от къде намери тампони(а за щангата е ясно ,че ще търся от т4 ) и разкажи за фланците....Сега карам с едни джанти с офсет 55мм и трябва да кажа ,че не съм доволен от поведението ...Промени се прекалено много начина на завиване на колата...(е вярно седят супер ,но не е добре) и обмислям и аз нормални джанти с 5-8мм фланци...
И както казах вълнуват ме същите неща като теб Smile се чудя като мина на реглаж какви стойности да пробвам отзад за камбър Big Grin мисля си за стойностите от т4 Big Grin
Купувам (малката)дясната част от ножа под предната броня на с/в40...
Reply

#45
MaxBass Wrote:Прочетох темата ти цялата отново за да вляза по-добре в ситуацията и мога да тги споделя ,че мен ме вълнуват същите неща Smile
Е надявам се че не те вълнуват, опитите ми с атмосферния мотор...че всичките освен дупката в бронята са провал Big Grin
За фланците не бързай. С 5мм е добре, джантата си ляга на главината и шпилката стига, за да си сигурен в закрепването, но с по-големи фланци....трябва да са поне 15мм, за да може фланеца да се направи така че той да легне на главината, а джантата на него. Трябват по-дълги шпилки....или оригиналните да се скъсят и фланеца да се закрвпи към тях, а на него да има резба или шпилки за джантата...тогава ще може да се ползва и друго междуболтово разстояние..и брой болтове Wink Принципно, ако разшириш предната следа, стабилизираш предницата... същото е и със задника. Но това го остави за краен вариант...ако след др интервенции пак не ти харесва.
Тампоните са от Скан Тех... тези за задните биалети са доста хубави...твърдички Smile Още не съм намерил полиуретанови, но мисля че могат да се сложат за друга марка ....само трябва да се видят размерите. За щангата....ще ти пиша на лични...че съм замислил нещо, което в момента се работи Big Grin
Относно регулировката на окачването...ако си с меко окачване...не прекалявай със страничния наклон. То отпред май не може да се пипа (освен ако не смениш горният болт на шенкела с ексцентричен).При накланяне на колелото...той се увеличава още повече....така че ако искаш да е голям по принцип, ти трябва окачване с малък ход. За стабилизиране на предницата може да пробваш да намалиш сходимостта...отзад също..така задницата ще ти помага при завиването.
Абе трябва да се пробва Smile Ако искаш да залагаш на сигурно...направи настройките като на Т4 ...с мааалко по малка сходимост и маааалко по-голям страничен наклон (все пак Т4 е цивилна кола...а пък ние...или поне аз искам повече).
Това се сещам за момента...ако имаш конкретен въпрос...давай да го дискутираме. Успех.
[Image: main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=27919]
Volvo V40 2.0 1998
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)