The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Чип тунинг за 460???

#21
Тук става въпрос за сантимент-разбирам колегата!
Reply

#22
Тук става въпрос за сантимент-разбирам колегата!
Reply

#23
@ kokok0 Прав си, за оригиналния вид наистина. Но все още ми се ще да сменя изцяло изпусквателната система, и за гъзарията един парктроник да сложа, /между другото съм поръчал 6 сензорен - 106лв без ддс./. Ксенона малко се замислям, но тръпката е много голяма...незнам дали ще мога да й устоя. Наистина става дума за сантиментална стойност...просто малко хора биха ме разбрали. Това е VOLVO.... думите вече са излишни. Но всичко едно по едно.
Reply

#24
@ kokok0 Прав си, за оригиналния вид наистина. Но все още ми се ще да сменя изцяло изпусквателната система, и за гъзарията един парктроник да сложа, /между другото съм поръчал 6 сензорен - 106лв без ддс./. Ксенона малко се замислям, но тръпката е много голяма...незнам дали ще мога да й устоя. Наистина става дума за сантиментална стойност...просто малко хора биха ме разбрали. Това е VOLVO.... думите вече са излишни. Но всичко едно по едно.
Reply

#25
здравеите момчета.Имам волво 460 1.8 от 1991г. карам го от 8г. и то много го издувам и имам чуството че вече се издухва и неварви като преди. И искам да питам дали има начин да му подсиля мотора с някаж тунинг Smile
Reply

#26
и при мен е така ,аз мойто го карам от 1 г. и нешто неварви баш баш ,др месец ще му сменя маслото и ремака,и ще се види дали има подобрение Smile
Reply

#27
колега даи да им сложим по един чип тунинг Smile Smile ако знае некои да ми каже как да го направя
Reply

#28
Ами човека за чип тунинга вече е и в нашия форум. Конкретно темата е тук: <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=15&t=7960" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=15&t=7960</a><!-- l -->
Reply

#29
тук в Враца никъде не слагат,но чиповете ебават майката на горивната помпа,eдин приятел си слага няколко пъти на ауди А6 до сега 2 горивни помпи сасипа
Reply

#30
и аз сам чувал че сакращава "живота" на двигателя Smile
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)