The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Моля за съвет за сервиз и авточасти

#1
Здравейте колеги,
От скоро съм собственик на Volvo V40 1,9TD 98г. с двигател на Рено и помпа на Лукас.
Още преди да я купя, разгледах форума и си направих регистрация, но едва сега пиша за първи път.
Разгледах доста теми от форума и останах много очарован от колегиалното отношение и помоща, която си оказвате.
Явно все още са останали и в България интелигентни и разумни хора. Smile
Тъй като трябва да сменя задължителните консумативи - ремъци, масло и филтри имам няколко въпроса.
От прочетеното разбрах, че ремъци Gates и ролки на SKF са едни от най-добрите.
1. Къде в София мога да си купя такъв комплект?
2. Препоръчайте ми сервиз където да ми ги сменят и да не се налага след това да ходя на реглаж.
3. От къде мога да разбера какъв точно модел ми е двигателя?
Имам и един проблем - от електомагнитния клапан на нафтовата помпа капе нафта.
Ходих до Скан Тех, но не можаха да ми кажат към ангренажния ремък дали са 2 или 3 ролки.
Ремъка, който ми предложиха е за 50 000км а клапана струвал около 200лв но има 3 модела.
Всякакви съвети ще са ми от полза.
Благодаря предварително на отзовалите се.
Reply

#2
Здравейте колеги,
От скоро съм собственик на Volvo V40 1,9TD 98г. с двигател на Рено и помпа на Лукас.
Още преди да я купя, разгледах форума и си направих регистрация, но едва сега пиша за първи път.
Разгледах доста теми от форума и останах много очарован от колегиалното отношение и помоща, която си оказвате.
Явно все още са останали и в България интелигентни и разумни хора. Smile
Тъй като трябва да сменя задължителните консумативи - ремъци, масло и филтри имам няколко въпроса.
От прочетеното разбрах, че ремъци Gates и ролки на SKF са едни от най-добрите.
1. Къде в София мога да си купя такъв комплект?
2. Препоръчайте ми сервиз където да ми ги сменят и да не се налага след това да ходя на реглаж.
3. От къде мога да разбера какъв точно модел ми е двигателя?
Имам и един проблем - от електомагнитния клапан на нафтовата помпа капе нафта.
Ходих до Скан Тех, но не можаха да ми кажат към ангренажния ремък дали са 2 или 3 ролки.
Ремъка, който ми предложиха е за 50 000км а клапана струвал около 200лв но има 3 модела.
Всякакви съвети ще са ми от полза.
Благодаря предварително на отзовалите се.
Reply

#3
0878 27 88 66
Reply

#4
0878 27 88 66
Reply

#5
Ами аз миналата година си купих консумативите от магазина на Жоро GT1, и тогава ми ги монтираха в един препоръчан от него сервиз в Слатина. Но сега май без проблеми може да ти ги сменят в новия сервиз на Жорката в Студ.град.
Reply

#6
Ами аз миналата година си купих консумативите от магазина на Жоро GT1, и тогава ми ги монтираха в един препоръчан от него сервиз в Слатина. Но сега май без проблеми може да ти ги сменят в новия сервиз на Жорката в Студ.град.
Reply

#7
А някой може ли да ме ориентира къде в Студентски град е сервиза на Жоро?
Reply

#8
А някой може ли да ме ориентира къде в Студентски град е сервиза на Жоро?


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)